Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet tenni, amikor 13 évi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet tenni, amikor 13 évi együttlevés után szakított velem a párom? Azt mondta, hogy ő a masik nőt valasztotta. Egyszerűen tanacstalan vagyok. Sok sok csaladi probléma volt a szüleinkkel, főleg apammal ami kozre jatszott ebben.

Figyelt kérdés
Nagy nagy szerelem ez a részemről, raadasul nagyon szövevenyesen kerültünk össze 13 éve, mar majdnem 40 évesen úgy, hogy 20 évesen már egyszer egy pàr voltunk. Sajnos nem tudtam vele összekoltozni, mert nem sikerült bizonyos csaladi okok miatt is, mert sajnos az apàm miatt ez nem ment, apám olyan mentális problémái miatt sem, amivel tulajdonképpen mindent megtett, hogy ez a kapcsolat a szerelmemmel szetbomoljon. A parom mostmár más nővel kezdett, ez persze egy lassú folyamat volt. De mindezek ellenére annyira de annyira szeretem, és teljesen magaménak érzem tovabbra is, még most hétvégên is együtt voltunk 4 napot, de a baratnője hívogatta telefonon. Fogalmam sincs már mit tegyek, nem úgy ismertem meg mint aki engem elhagy. Azt hittem jóban, rosszban együtt leszünk vagy vagyunk. És teljesen jelen és valós idejűnek érzem hogy ő velem van. Màrmint hogy érzesre. De közben kijelentette hogy ő mast választott. Szombaton lesz két hete, hogy szakított velem. Teljesen ki vagyok, mert közbe hétvégên is úgy beszélt és viselkedett velem, ahogy szokott, mint ha szeretne és engem szeretne tovabbra is. De most váltig allítja hogy ő már massal kepzeli el a jövőt. Néhány órája is könyörögtem neki a telefonba, hogy mennyire szeretem, de ő azt mondja mást valasztott.

2022. nov. 2. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Éld tovább az életed, ő meg menjen Isten hírével, de vissza már ne jöjjön.
2022. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni ami történt, és hogy ennyire semmisnek mondja ami történt kozottunk, hisz ez egy nagyon jól működő kapcsolat volt. Nagyon nagyon. Olyan mintha egy teljesen más emberré lett volna, minden ami a hosszú évek alatt kialakult, ami valós, azt most ő semmisnek nyilvánítja avval hogy kijelentette hogy ő már mást valasztott...folyamatos fájdalmat okoz nekem, mindig féltem hogy másik nőt fog választani. De valahogy nem gondoltam volna, hogy így lesz. Talàn ez a legnagyobb csalódás ami engem ért valaha is
2022. nov. 2. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerelmes lett .
2022. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés. 😃😃
2022. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lenyeled a békát, aztán élsz tovább, de nélküle. Ennek amit most művelsz nincsen semmi értelme. Egyszer minden elmúlik, ez is.
2022. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől kamu.
2022. nov. 2. 19:31
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Azert mert mar 53 eves vagy kb. Lehet csurni csavarni meg hazudni az egyutt oregszunk meget, de az igazsag az hogy a ferfiak egyaltalan nem akarnak megoregedni, azt meg plane, hogy a nojuk legyen oreg. Keress sok penzt, plasztikaztass.
2022. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a nő is velem egyidős amúgy
2022. nov. 2. 19:40
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat is, a kamu kérdésesesen kívűl mindenki szerintem valamilyen szinten hasznos választ adott.
2022. nov. 2. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van. Te apukádat választottad. Nagyjából ennyi.
2022. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!