Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha bármiben változna, javulna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármiben változna, javulna a másik fél - amire csak szükséged s igényed van - adnál még egy utolsó utáni esélyt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 13:20
A kérdező szavazást indított:
𝕀𝔾𝔼ℕ
𝙉𝙀𝙈
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
C.
2022. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
En egyet se kaptam, pedig mindent megtettem,viszont en adnek, ha tenyleg latnam a valtozast. Inkabb megprobalnam megjavitani,de az emberek keves %-a ilyen.
2022. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt szeretném, hogy úgy döntsön, hogy tényleg szeretne velem együtt lenni.

De jelenleg "se veled, se nélküled", "barátság extrákkal" a helyzet.

Borzasztóan szenvedek.

2022. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3-as,ez a legszörnyűbb,mikor nem biztos lábakon áll a kapcsolat.

Fiatalként mindig tovább álltam azonnal,de mikor már idősebb

az ember,nem könnyen pattog.

2022. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Így lehet hosszú éveket elvenni valakitől aki komoly párkapcsolatot szeretett volna (tőled). Van egy dugópajtid, aki nem akar felelősséget vállalni egy komoly kapcsolatért, te meg vársz rá évekig. Csináltam én is ezt és vártam, hogy majd mikor....

Ezért nincs gyerekem, férjem (magamnak is köszönhetem).....

Ő megkapja amit akar, mert csak szex kell neki, te meg várhatsz életed végéig. De kívánom, hogy ne legyen igazam. Ha van egy kis eszed akkor te lépsz.

2022. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Nem a kor az, ami számottevő részemről, hanem a bizalom, az összeillés és az egymás iránt érzett kötődés. Hogy olyan csodás lehetne ez együtt, ha meg merné lépni velem.
2022. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
5-ös: Nem csak szex van, hanem erős lelki vonzalom is. Én amúgy férfi vagyok.
2022. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Mindegy hogy ki a nő vagy a férfi. Csak így az egyik élete azzal telik el hogy várakozik a másikra. És így hosszú évek, évtizedek mehetnek el, úgy hogy az egyik többet akar mint az általad említett "barátság extrákkal".

Koppanás meg akkor szokott történni, ha a másik fél hirtelen összeismerkedik valakivel és egyszerűen lelép. Az ilyen felállás akkor jó ha mindketten kizárólag ilyen "kapcsolati formát" akarnak. De ha az egyik nem erre vágyik.....

2022. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
ez a várok a másikra dolog egy marhaság ! miért is ? dugtok , kicsit együtt vagytok , akkor hol van itt a várás ? vagy mi többet kapnál tőle ha azt mondja együtt vagytok ez egy kapcsolat ? elárulom a nagy semmit és lehet kapcsolatban már fél év után kidobna, de szeretőként évekig el van melletted ! Szevasz !
2022. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt vagy megütött, nem.


Más esetben talán, bár ha kurvára elegem van már belőle, amúgy sem szeretem, szóval nincs értelme esélyadogatásnak. Ha sokadszorra csinálja meg velem ugyanazt a hülyeséget, kiöli belőlem az utolsó csepp érzelmet is. Már az első után is tudja nagyon jól, mit ne kövessen el újra, arra nem tudok mit mondani, ha ennek ellenére megteszi

2022. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!