Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem akar már semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar már semmit?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk 8 évig aztán fél év alatt bármit tettem megromlott a kapcsolatunk (32F 29L) néha szoktunk beszélgetni de egyszerűen nem értem. A franc kell már a nőknek de tényleg? Kiszeretnek kiszerelmesednek mindig valami izgi vagy újdonság kell. Én a szüleimtől se ezt láttam hogy megváltották volna a világot mindig. Nyílván emiatt akadtak már veszekedések de… tudok szeretni ölelni szeretek étterembe járni van baráti köröm mozi utazás jó a humorom de eddig akárhány nővel akadt dolgom a forgatókönyv ugyanez lett. Egyáltalán nem önzőn állok a kapcsolathoz. Egyszerűen már ott vagyok hogy kinyírom magam mert megint az egész életem egy újratervezés lett.

2022. nov. 6. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodott a kapcsolat
2022. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez veled is megtörténhetett volna, hogy kiábrándulsz belőle és más életet akarsz élni. Semmire nincs garancia. Azt nem mondom, hogy nincs remény akár élethosszig tartó kapcsolatra, de sajnos kevés, hogy te milyen vagy. Két ember kell mindenhez.
2022. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Értékrendben hozzád hasonló nőt kell keresned. Akinek a családi háttere is hasonló a tiedhez és hasonlóan gondolkodik a párkapcsolatról és a problémakezelésről, mint Te.


Ha tudatosabban keresel, nem lesz gond, fiatal vagy még, stabil és példás az értékrended, csak tartsd magad hozzá.

2022. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez van szintén 8éves kapcsolat, csak az én oldalamról. 34f


Egyszerűen sok dolog kihozta belőlem az évek alatt h nem biztos h rá merem bízni az életem..Alapból elvagyunk de vészesebb helyzetben nem biztos

2022. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Azér 8 év a mai világba nem kevés.

Van aki 1 éves kapcsolatok után már ide jut, ő mit mondjon?

Osztálytársaim szülei fele is kb elvállt.

2022. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

8 év az sok. Egyszerűen már csak éltek egymás mellett.

Nekem az exem kapcsán ez 2,5 év együttélés után jött, hogy nem szeretem már.

Bocs, ez van, hogyha nem érzem vele jól magam, akkor nem maradunk együtt.


A szülők pedig sokszor nem azért tartanak ki, mert annyira nagy a szerelem, hanem mert "jaj a gyerek", és sokan közülük bizony elválnak, miután a gyerek felnőtt.

2022. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
57%

4es vagyok: És nem éreztétek úgy h elvettetek a barátnőitektől èveket?

- pláne ha mondjuk gyereket is akart volna a másik,fiatalon.

2022. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem könnyű fentartani egy kapcsolatot de sztem vannak intő jelek hogy már vége csak sokan nem veszik észre .
2022. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem kell nekem kapcsolat végül mindnek ez a vége jön az újabb lecserélik egymást ez így müködik plusz meg kimélem magam az idegeskedéstől is hogy mikor dug fére hazudik a szemembe,
2022. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ha nem fejlődik a kapcsolat....8 év alatt házasság, gyerek nem merült fel?

Szerintem egy kapcsolat olyan, mint a cápa, ha egy helyben áll megfullad.

2022. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!