Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély az újra kezdésre? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újra kezdésre? 2 hete szakított velem Nem tettem semmit ami miatt ezt érdemlem Nincs senkije és azt mondta hogy szeret de ő ezt már lezárta. Nem hiszem hogy tényleg így van hiszen minden nap keres és csak erősnek akar tűnni.

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatról van szó

A családjában 1 ember manipulálja érzelmileg (pedig nekik sem ártottam semmit és igyekeztem hogy megfeleljek nekik)

Tökéletes kapcsolat volt ha lehet így fogalmazni

Nyilván voltak viták de melyik kapcsolatban nincs?

Eddig mindig mindent meg tudtunk beszélni és nem értem hogy ez most miért más



2021. aug. 11. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Tökèletes kapcsolat, de azért szakítottatok


Nem látsz többet a kapcsolatba, mint amennyi valójàban benne volt ?

2021. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem teljesen! Lezárta, de mindennap keres Téged? Akkor most ez hogyan van?

Ha én lezárok egy kapcsolatot, utána már nem keresem a másikat.

Én arra gondolok, hogy szakítás ellenére szeret Téged!

2021. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem látok bele többet

Elég sok mindent terveztünk amiket ő hozott fel

A családjában az az 1 személy hirtelen megbolondult és ezért szakított velem

2021. aug. 11. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De nem èrzed ezt ellentmondàsosnak?


Van a párod , akivel annyira tökéletes minden, hogy egy külső szemèly fel tudja rúgni az "idillt"?

2021. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gond az, ha a családtagjára hallgatott és nem Rád. Én azt javaslom Neked, hogy beszéld át vele ezt, mert én úgy látom, Ő nem akar elveszíteni Téged.

#2-es voltam.

2021. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nincs olyan csaladtagom, aki miatt eldobjam a "tokeletes" kapcsolatot. Mas lesz ott a hatterben, amirol nem tudsz. Masreszt pedig mekkora gyereknek kell lenni, hogy valakit ilyen szinten tudjanak iranyitani?
2021. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hogy vegyem rá arra hogy találkozzon velem?
2021. aug. 11. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekrablok cukorral es fagyival szoktak magukhoz edesgetni a celszemelyt. Nala is mukodhet, mert gyerek meg.
2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Mindennap keres? És mit mond ilyenkor?
2023. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!