Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szakítsak?

Figyelt kérdés

A barátom külföldre ment 2 hónapja, karácsonykor költözik is haza. Jól kijöttünk előtte és az elválás is megviselt, viszont a kezdeti nehézségek után rájöttem, hogy jobban érzem magam nélküle, már nem visel meg a hiánya és a távolság arra is rádöbbentett, hogy mennyire különbözünk, valamint a különböző munkabeosztásunk miatt csak napi pár mondatot beszélünk. Nagyon szeretem őt, mint embert és rettenetes bűntudatom van, hogy fájdalmat kell okoznom neki, mert tényleg nagyon kedves és szerethető. Ő minden nap biztosít arról, hogy mennyire szeret engem és minden percben rám gondol, de sajnos én ezen a szinten már nem látom magam mellett a jövőben.


Fogalmam sincs, hogy szakítsak most telefonon vagy várjak amég hazajön. Egyik opciót sem érzem túl korrektnek, de megjátszani sem akarom magam. Hogyan tehetném könnyebbé mindkettőnk számára?


22 évesek vagyunk mindketten.



2022. nov. 9. 19:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most. Ne húzd meg két honapig az idejét.
2022. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehetőleg az új barát/szerető is segítsen megfogalmazni az "Elbocsátó szép üzenetet", úgy kerek a történet.
2022. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
4%

A folyamatos csetek alatt végog távolsagtartást kellett volna éreztetni amiből saccra már teljesen képben kéne lennie hogy nem kell.


Ő most vmi maganyos szakaszában lehet az biztos, ilyenkor az ember kapaszkodna mindenkibe. Majd szépen feldolgozza hogy te nem vagy ebben partner, de baráti kapcsolattartást javaslok, lelkileg neki nehezebb lehet most.


Amikor egy ferfi kulfoldon van olyan mintha haboruban lennének. Ragaszkodobbak szerelmesebb tipusok, meggyengülnek. De csak addig tart amig ez az elveszett időszakuk tart, mig elveszettnek érzik magukat

2022. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem eljött az idő.


Ha màr nem vàlasztanàd őt a mindennapjaidhoz, felesleges tovàbb húzni.

2022. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nincs szó harmadik személyről, természetesen megtisztelem annyival a párom, hogy amég vele vagyok senki mással nem is beszélek.

Érzi rajtam, hogy valami nincs rendben, mert nem tudok már úgy viselkedni vele, mint az elején, de közben 1 év kapcsolat után úgy érzem, hogy nem lenne korrekt telefonon szakítani és gyáva is vagyok elmondani neki, miközben azt ígértem, hogy megvárom.

2022. nov. 9. 19:54
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
Pedig jobb inkább most mint hülyiteni meg két hónapig elszínészkedni egy karácsonyt hazugságban es azután. Fajni fog neki így is úgy is, de így tisztességesebb. Ilyen az élet, nem esküdtél neki örök hűseget. Ha annyira oda vissza lenne érted nem hagyott volna itt hónapokig várni és nem kötne magához egy ígérettel miközben külföldön jól elvan.
2022. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most, mert akkor nem b.szod el neki az ünnepeket. Meg lehet akkor másképpen szervezi a hazajövetelt.

Nekem kivárta az exem az egész nyarat (közben azért pénzzel le is húzott, mert ugye ne költse a sajátját, h én sokkal jobban keresek, de ez mellékes).

De ha nyár elején megteszi, az egész nyarat magamra fordithattam volna. Meg rendezhettem volna, már nyáron az életem.

2022. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kérlek ne feltételezzetek róla semmi rosszat, mert tényleg én vagyok a mindene és bármit megtenne értem, velem tervezte el az egész életét. Ezért is annyira nehéz ez az egész, ha legalább egy kicsit is rosszul bánt volna velem, akkor nem éreznék bűntudatot amiatt, hogy fájdalmat kell okoznom neki.
2022. nov. 9. 20:12
 9/29 A kérdező kommentje:
És vannak nála cuccaim is, egy részét magával vitte külföldre is, én is szeretném az ő dolgait visszaadni. Viszont 2 hónappal a szakítás után elég kellemetlennek érezném a találkozást...
2022. nov. 9. 20:15
 10/29 anonim ***** válasza:
31%
tipikus nő.. :D
2022. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!