Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másfél hónappja szakított az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani0509 kérdése:

Másfél hónappja szakított az exbarátnőm és sikerült nektek valaha újrakezdeni egy kapcsolatot , úgy hogy jobban éreztétek magatokat benne , mint előtte?

Figyelt kérdés
Szakított , majd elvileg egy új sráccal jött össze pár hete , nem tudom hogy mit tudnék ezzel kezdeni , letiltott minden platformon , úgy hogy csak párszor érdeklődtem a hogyléte felől , elég sok magánéleti problémánk volt külön-külön és nem tudtunk az utolsó hónapokban egymásra úgy hangolódni , mint előtte , egy évet voltunk nagyjából együtt , titeket hasonló szituációban keresett már fel volt párotok? Nem is értem , pár hete még élete szerelmeként emlegetett ://
2022. nov. 21. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szituban,hogy mar egybol massal van biztos eszembe nem jutna ujra osszejonni vele.

Vannak olyan helyzetek amikor ujrakezdenem, ha sikerulne mindkettonknek valtozni es akarni a kapcsolatot, de igy biztos nem.

2022. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakított, letiltott, új párja van. Felejtsd el az újrakezdést, koncentrálj a jövőre nélküle.
2022. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, nélküle is van élet, nem megy egyik napról a másikra, de miután velem szakítottak, nem is foglalkoztam olyan téren tovább velük, hogy érdekeljen, hogy van
2022. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak furcsa számomra ez a hirtelen váltás , úgy érzem nem kaptam rá választ , voltatok hasonló helyzetben?
2022. nov. 21. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyanban hogy telefontdugdosotr hátam mögött csetelt ismerkedett tarskeresozott, tagadja mai napig, és mai napig mártír es nem érti miert van dobva és vár vissza.


Erre mit lehet mondani?


Szerinte is en vagyok az erthetetlen aki összejött máss dobtam elárultam őt, maga a gonoszság.

2022. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jav

mással

2022. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most meg feloldott 😅
2022. nov. 22. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

már nem azért, de szerintem az hogy rögtön lett valakije sokkal inkább azt bizonyítja, hogy baromira lesúlytotta az egész, és bepánikolt, és el akarja nyomni az érzéseit ezért keres gyors egy pótlékot. Ha igazán nem jelentenél neki semmit, és nem lenne semmi érzelme, akkor nem ugrana bele rögtön egy kapcsolatba, hacsak nem valami olcsó qrva. Még a kapcsolatfüggő nők is azért szoktak tartani egy egészséges szünetet két kapcsolat között.


Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy vissza is fog jönni, valami oka volt a szakításnak. A legjobb ami tehetsz most, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot, max hagysz 1 platformot ahol elérhet ha nagyon akar. Gondolj bele, ha vissza akarod kapni, mi a legjobb amit tehetsz? Az, hogy hagyod hogy ő jöjjön vissza, különben nem ér semmit a dolog. Visszakönyörgöd magad talán? Ez sose vezet jóra. Vagy feldobod hogy jöjjetek össze újra? Ezzel meg te adod a fejébe a gondolatokat, és nem magától jön.


Persze ezzel együtt bele is kell törődnöd, hogy ennyi volt, és VÉGE. Csak ismételgesd magadban párszor, hogy VÉGE. Ugye milyen rossz érzés? Mert még mindig ragaszkodsz hozzá, pedig lehet nem is akar soha többé látni, és csak a saját érzelmeivel küzd amik elfakulnak egy idő után...


De szerintem te valami tizen-huszonéves lehetsz, szóval amiket itt mondok pont nem érnek el a tudatodig mert vagy nem fogod fel vagy nem is akarod, ezek olyan dolgok amiket nagyon nem szívesen olvasunk vagy fogadunk el, és meggyőzzük magunkat a saját igazunkról :D Hát tégy amit akarsz, de bármit is csinálsz az ignoráláson kívül csak rontani fogsz vele neki is, meg saját magadnak is.

2022. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!