Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még remény, hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, hogy valaha lesz kapcsolatom, ha mentálisan beteg vagyok? 25n

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van
2022. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Előbb gyógyulj meg!
2022. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, milyen gondod van. De amúgy van esély.
2022. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én skizofrén vagyok, nincs senkim.
2022. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen van, bár nyilván a betegség jellege és mértéke is számít. Bátran írhatsz bővebben arról, hogy konkrétan mi a baj, hiszen ez egy anonim oldal.
2022. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

#5 Vajon ha azt írja oda 25f, akkor is azt mondod nyugodtan írjon?

Vagy te is csak du_ni akarsz?

2022. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Van esély csak előbb gyógyulj meg.
2022. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Van esély csak gyógyuljon meg.. most komolyan tudjátok mi a mentális betegség? A legtöbbel az ember haláláig együtt él. Akkor sose legyen senkije valakinek, aki efféle problémában szenved?

Kedves kérdező, hülyékre ne hallgass már elnézést... Lehetsz boldog, s lehetsz kapcsolatban a betegséged mellett is, sőt még valószínűleg segítene is, ha lenne melletted valaki, hogy tudd kezelni a problémáidat. Sok sikert kívánok neked, s stabil állapotot!

2022. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

8

"Lehetsz boldog, s lehetsz kapcsolatban a betegséged mellett is, sőt még valószínűleg segítene is, ha lenne melletted valaki, hogy tudd kezelni a problémáidat."

Azért ezt így látatlanba ne ígérd meg neki kérlek. Súlyosabb pszichés betegséggel élő emberek nem nagyon találnak társat. Vagyis találhatnak, de ezek a kapcsolatok nem tartósak. Itt most nem enyhe (közepes) szorongásról és depresszióról írok, hanem skizofréniáról, bipoláris zavarról, borderline személyiségzavarról. A kérdezőnek ugye nem tudjuk, hogy milyen betegsége van.

2022. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondtam lehet boldog. Ha beteg nem kell elvenni a kedvét s a reményeit. Ugyan olyan ember, mint a többi, s kezeléssel nyugodt életet élhet.
2022. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!