Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szoval 22 eves mozgasserult ferfi vagyok es nagyon vagyok mar egy normalis tarsra! Sajnos azt latom, hogy a noknek csak "nyug" egy mozgasserult srac, pedig kisportolt izmos vagyok. Volt tobb baratnom mar, de igazabol egyik sem gondolta velem komolyan inkabb kellett a csunya vagy drogos de egeszseges pasi. Teljesen ketsegbe vagyok esve, hogy egyedul fogok meghalni. Sok mutetem volt es soha nem adtam fel, de ezek utan elgondolkodtam rajta, hogy megis mi a f@sznak kuzdottem ennyit?! Jo dolog ez, hogy megcafolod az orvosokat akik temetnek mint a fenet, hogy igy nem jarsz tobbet stb, de mostanra mar elertem azt, hogy belefaradtam. Fiatal vagyok sokak szerint jokepu, van akaratom igaz elegge magamnakvalo vagyok de sajnos ennyi minden utan szerintem nagyon sok ember az lenne! Nagyon rosszul erzem magamat emiatt..
2022. ápr. 2. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk.
2022. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem lehetetlen, viszont nem lesz egyszerű.

Gondolom, nem árulok el azzal nagy titkot, hogy a csajoknál előnyt jelent, ha a "hátrányodat" őszintén felvállalod.

Olyan dolgot kell keresned-találnod, amivel tudsz kompenzálni.

Pl: Átlagnál magasabb humorérzék, IQ, beszédkészség, stb...

Vagy, ha esélyesnek találod magad, akkor legyél paralimpikon, szerezz hírnevet, hogy ezzel is növeld az esélyeidet.

Kitartást! :,D

2022. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem volna hátrány, de csak akkor, ha szívből meg tudom előbb szeretni az illetőt. Ha az egészséges párom rokkanna le, nem hagynám őt el ezért.

Ezt a keserűséget próbáld meg elengedni, az egészséges embereknek is időbe telik találni valakit, akivel viszont szerethetik egymást.

2022. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Sajnos én azt javasolnàm, h mindent magadért tegyél, ne egy, vagy több nőért.
2022. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez jó vagy rossz hír, de mozgássérült lánnyal szerintem sokkal több esélyed van.

Vagy ha van esélyed arra hogy valaha is közel normálisan járj, akkor küzdj még

2022. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!