Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már rég szakitottunk de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már rég szakitottunk de még most se vagyok túl rajta mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve lesz hogy szakított velem de én még mindig magam alatt vagyok nem tudom elfelejteni, igaz elég gyakran is látom nem tudom elkerülni, nagyon magam alatt vagyok azóta elkezdtem inni depressziós vagyok becsavarodtam teljesen sose gondoltam hogy valaki engem így padlóra tud küldeni pedig sose voltam az az érzelgős de ez nagyon fáj nekem.Voltatok már hasonló helyzetben valami tanács. Utálom magam ezért hogy még mindig nem tudom elengedni de hiányzik
2022. nov. 26. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológus, mást nem tudok ajánlani.
2022. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne találkozz vele. Ha gyakran látod, évekig se fogsz túllépni. Változtass, hogy ne kelljen látnod.
2022. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az a seb, amit az idő lassan gyógyít be. Nekem is volt egy legendás exem még 2016-ban szakítottunk, viszonylag hamar, 4-5 hét alatt túltettem magam rajta érzelmileg, de azóta is más nőkben az ő személyiségét keresem és néha csattogtatom a fitymát a régi videóinkra. Nem tudom valaha elfogom-e felejteni, mint írtam már sok éve nem fáj a hiánya, de másokban érzem azt az űrt, amit csak ő pótolt volt. Ezért már elfogadtam, hogy talán a feleségem sem fogom annyira szeretni, mint annó ezt a csajt.
2022. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az idő. Én is ittam, buliztam, leamortizaltam magam. 3 év után sikerült túllennem rajta, mikor jött egy olyan srác, aki megfogott. Addigra az ex megnősült. Utána mêg összefutottunk párszor (véletlen, nem messze laktunk egymástól), és olyan gusztustalan módon beszélt a feleségéről és a gyerekéről, hogy meg is utáltam. Szerencsére hogy nem ő a férjem.

Idő, idő, idő.

2022. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha ennyi idő után is magad alatt vagy, akkor tényleg nem ártana elnézni egy pszichológushoz. Bármilyen gyász folyamat, ami egy évnél tovább tart azzal érdemes elmenni, mert valószínűleg van valami lelki sérülésed, ami miatt nem tudsz túllenni az exeden.

És ezt nem én találom ki, ez az általános szakvélemény.

2022. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!