Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem rég szakítottunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk a barátnőmmel. Élni sincs kedvem, és nemigen tudom túltenni magam rajta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán lett vége az első kapcsolatomnak, és nem is igazán tudtam még lezárni - még igazából fel sem fogtam teljesen, hogy "nincs". Szerettem őt, mindennél és mindenkinél jobban.


Mikor társaságban vagyok, akkor jobban érzem magam, de sajnos nem sok barátom van, jobban mondva egyetlen egy, aki úgy tényleg közel állna hozzám. A nap legnagyobb részét egyedül töltöm, pedig szinte rettegek az egyedülléttől most, hogy vége lett. Olyankor a legelviselhetetlenebb. Próbáltam már olvasni, elmenni futni, de semmi sem segített igazán.


Mit tehetnék? Tudom, hogy majd az idő rendbe hoz mindent, és egyéb közhelyek, de egyelőre létezni sincs kedvem ennyire egyedül.



Egy 16 éves fiú, Szeged közeléből.



2012. máj. 14. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, lesz még ilyen, ha lehet, ne nézz most romantikus filmeket, inkább fiús dolgokat csinálj, pl.foci nézés, focizás, sport ilyenkor nagyon jó, elterel egy kicsit.Ezen tényleg csak az idő segít, és a barátok, új ismeretségek szerzése!

2 gyerekes anyuka

2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress célokat, űzz hobbikat,... többek között. Te vagy az aki magadat emészted szóval ide írhat bárki, csakis tőled függ, hogy mihez kezdesz a pillanattal. Egy jó tanács: ÉLJ a pillanatnak.
2012. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó, tizenhat évesen ilyen komolyan veszed a dolgokat, nemár!


Egy: fejezd be az önsajnálatot! (Miért éppen én, mit vétettem, isten így meg úgy stb... )


Kettő: Előtted az élet, fogd fel úgy, hogy ez egy újabb lehetőség hogy új dolgokat tapasztalj meg. Például lefogadom, hogy a csajod miatt hanyagolod a baráti körödet egy ideje, illetve ezért van csak egy barátod. Valószinűleg most az a feladatod, hogy például ezt rendbehozd, szerezz barátokat, járjál bulizni. Csinálj olyasmit amire eddig nem volt időd, például sportolj, konditerem, úszás, karate, ejtőernyőzés, bungee jumping soroljam még? Csinálj valami olyat ami feldob, és azelőtt sose. A mozgás mindig jót tesz, és önbizalmad is helyre rázódik. Aztán olvass el egy két PUA szösszenetet, és irány csajozni!

2012. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisvuk29 válasza:
Most nincs mit tenni,mert sok ilyen lesz még,de ami fontos ne csinálj hülyeséget!Most az sem lenne jobb,ha jönne a Depresszió vagy az öngyilkosság.Van ilyen.A barátok meg olyanok,hogy nekem sincs sok,de mégis elvagyok.Én inkább sportolok netezek... mint,hogy valami nagy hülyeséget csináljak.Nem muszáj az a nagy társaság a boldogsághoz.Szerezz egy igazi barátot menjetek el túrázni ide oda és felejtsd el a lányt!Szerintem jobb lenne,ha nem rágnád magad hanem elfelejtenéd.
2012. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sosem voltam túl jó barátok szerzésében, vagy úgy egyáltalán új emberek megismerésében. A saját korosztályommal sosem voltam túl jóban, 1-2 embert leszámítva, de ők mindig a szélsőségekhez tartoztak. A saját korosztályomat (minden rosszindulat és túlzás nélkül) mindig túl lemaradtnak és komolytalannak tartottam. Általában nálam idősebb társaságban és emberekkel érzem jól magam. A barátnőm is jóval idősebb volt nálam...

De talán tényleg ideje lenne a koromhoz megfelelően viselkedni. Nem, mintha nem próbáltam volna még, de úgy éreztem az nem én vagyok.


Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!

2012. máj. 14. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Depizz :) Komolyan. Ha most elkezdesz sportolni, meg új hobbikat szerezni, csak elnyomod magadban a fájdalmat, és több idő mire elmúlik. Bőgj, nézz romi filmeket, zabálj csokit, hallgass depis zenét, írj, írj verset, írj naplót, rajzolj, fess, fotózz .. Tudom, ez nagyon csajos, de ahogy látom eléggé érzékeny típus vagy :)

Én az elején nagyban belefogtam csetelgetésbe, sajnáltattam magam mindenkinek egy sort, leírtam vagy 100x , hogy mi történt velem. Biztos volt, akinek töke kivolt vele, de akkoor nem egészen ez számított :) És persze jó, ha nem maradsz egyedül. Család is biztos segít, nem feltétlen kellenek ehhez barátok.

Ha el tudod majd fogadni, hogy ez van, vége, nincs mit tenni, egy lépéssel előrébb leszel :) Ezen legyél minden erőddel. Írd össze a hibáit (tudom, nehéz, hiszen még mindig szereted), amikkel megbántott, amiken összevesztetek ..

Aztán pedig az örök közhely: az idő majd rendbehozza. És tényleg így lesz, tapasztalat sajnos :)

2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
legyél lazább :) járj el pl kondiba , discoba , rúgj be, füvezz , szedj fel csajokat és dugd meg a parkolóba :) Noo para :)
2012. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!