Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakított velem szenteste előtt egy nappal, de napi szinten találkozunk egy légtérben egy csoportban vagyunk, látom, hallom és még nem vagyok rajta túl?

Figyelt kérdés
ráadásul eddig mellettem ült és segített mindenben,most meg teljesen magamra hagyott és elült :( így is szenvedek ,de így nem tudok a szakítás fázisán végig menni kérlek segítsetek!!!

2013. dec. 25. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ez még csak az első nap ne várj csodát, próbáld őt kerülni első körben
2013. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon korai a szakításotok azért érzed, hogy szenvedsz.

Próbálj nem találkozni vele egy kis ideig. Vagy csak kerüld a közelségét. De erre csak egy mód van ami használ! Úgy hívják, hogy IDŐ!

2013. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbálom de olyan kis helyen vagyunk hoyg egymást kerülgetni kell,hogy elférjünk,és mindig mellettem tud csak elmenni
2013. dec. 25. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Huhh...kínos helyzet. Ezen tényleg csak az idő segít. Ha vigasztal, hallottam már durvábbat is: egy tánccsoportba járó pár szakított, ezután próbákon továbbra is olykor együtt kellett táncoljanak. Szóval, biztos lehetne rosszabb is, gondolj erre. :D Sok kitartást.
2013. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :(
2013. dec. 25. 21:06
 6/6 anonim válasza:
Ha szeretnel rola beszelgetni en szivesen meghalgatlak csak irj :) (14/L tudom kicsi vagyok de soknak attam mar jo tanacsokat es a depresziosokon is tutam segitenni..)
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!