Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy nem szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy nem szakítottak veled konkrétan csak leepitettek/eltűntek?

Figyelt kérdés
Hogy tudtál így tovabblepni, hogy hiányzott a konkrét lezárás.
2022. dec. 14. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenek nálam csak kezdeti ismerkedéseknél fordul elő pl párhetes csetek után, vagy alkalmi szex után.

Olyankor még kérdések sincsenek bennem mert nem is igazán érdekel.


De olyan hogy valakivel normalisan járok, szerelem van, vagy akár korrekten lebeszélt szexkapcsolat, azok soha nem tűntek még el ghostinggal, hanem mindog volt lezárás

2022. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
És nincs több kaki baki.
2022. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, igen. Mindkettő netes ismeretség volt. A férjemet is később neten ismertem meg, ő remélem nem szívódik fel:)))


Az első egy 3 hónapos kapcsolat volt. Ebédidőben még szívecskéket küldött a viberen, majd este már nem keresett és soha többet. Csak eltűnt, szó nélkül.

A másik egy 1,5 éves se veled - se nélküled, aki egy balhé után kitalálta, hogy megkéri a kezemet, ő rendel karikagyűrűket a netről. Húha, hurrá-hurrá. Pár napra rá a húgommal meg a gyerekeinkkel elmentünk nyaralni, a hapsi meg míg nyaraltam, valami mondvacsinált műbalhét kreált telefonon, majd letiltott mindenhol és eltűnt. Később derült ki, hogy a következő jelölttel csacsogott már badooról.

2022. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
leginkább ismerkedési fázis alatt volt, hogy pár nap után nyom nélkül eltűntek, kapcsolat esetén olyan volt, hogy 2-3 napra eltűnt a másik, majd jelezte hogy ennyi volt
2022. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 19-21 évesek voltunk, hozzánk költözött a srác. (Akkor még a szüleimmel laktam) Érettségi után villanyszerelőnek tanult miután befejezte, jött. Dolgozni nem nagyon akart menni, mindig volt kifogása. Talált munkahelyet, de kitalálta két hét után, hogy ő napszúrást kapott és elment táppénzre. Nyilván ki is lett rúgva. Utána kitalálta, hogy elmegy Budapestre dolgozni. (180km) Fel volt háborodva, hogy az volt az egyik első kérdésem, hogy mikor járna haza. Hisztizett az anyjának is, az meg mondta neki, hogy akkor pakoljon haza, ne anyámékon élősködjön. Így is lett. Amikor felszállt a buszra még megcsókolt, ölelés stb. Ahogy elindult, mindenhol le lettem tiltva. SMS-ben elküldtem az édesanyjába. Azóta se beszéltünk. Utána 5 és fél évig nem volt senkim. Randizgattam, de nem ment a kapcsolat.
2022. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hatalmas szerelmi vallomások illetve egyszer kétszer még a nevemben is szerelmet vallott saját magának. Veszekedni akart mindig, anélkül kb egy lépést nem tudott megtenni, csak a szerelmi vallomások alatt hagyta abba, vagy a saját sztorijai alatt.

De szerencsére valami másik csaj kimentett valószínű, mert aztán 2-3 hónap után egyre többet balhézott, aztán egyszercsak eltűnt és azóta a mostani párom nagyon jónak tűnik hozzá képest :) Meg úgy az egész élet olyan könnyed lett.

2022. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most is például. De nem a lezárás hiányzik, az egyértelmű így is, még azt is sejtem, hogy van már másik (jobb) nő képben. Ő hiányzik, meg ami köztünk volt, és fáj, hogy ugyanezeket már egy másik nő élheti meg vele.
2022. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hamar másik nő élhet meg vele bármit, akkor nincs mit sajnálni, mert semmi nem volt. Ha valami lett volna, akkor még bőven lepattannának róla a köv. kapcsolatok hónapokig.
2022. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értem, de nekem attól még fáj a "semmi" hiánya is. Bizonyára elmúlik majd idővel - egyébként szerintem ez a válasz a hogy tudtál így továbblépnire is. Idő, idő, idő, valamint *számomra* kell az is, hogy jöjjön valaki, aki úgymond felülírja őt és ezt az egészet, beleértve a lezárás módját is.
2022. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egészen fiatal koromban volt ilyen, többször is. Olyan is volt, hogy én tűntem el. Ez a próbálkozások időszaka volt. Később már nem nagyon volt ilyen.

N

2022. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!