Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ?Nekem még nincs jogsim de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?Nekem még nincs jogsim de nem is akarom letenni mert felek vezetni egyszer volt autóbalesetem és a párom konkrétan annyit tesz értem h ha jön haza a munkából mivel útba esik neki, hogy megáll jön értem ezért megáll meg útba esik neki haza vinnie is.

Figyelt kérdés
Nagy ritkán kérem meg hogy jöjjön el értem a buszhoz de ez inkább csak nyáron jellemző és ő sérelmezi ezt az egészet ezenkívül semmit nem kerek tőle!! Szeretek kirándulni de én azt is elfogadom hogy ő nem stb. És állandóan a szememre hányja hogy tegyem le a jogsit vagy fizessek bele a benzinbe hozza kell tennem ha egy évben egyszer megkérem hogy vigyen el egy hosszabb útra kifizetem neki.
2022. nov. 25. 20:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És a kérdésem az hogy mi a véleményetek erről? Mert szerintem bele kéne férnie a kapcsolatunkba ez az egy dolog hogy ha már útba esik akkor eljön értem…. Azt nem is írtam hogy sokat kedveskedek neki és én sem kérem h szálljon bele ha pl csinálok neki kaját
2022. nov. 25. 20:18
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ő nem ingyentaxi, a benzin pedig sokba kerül. Főleg úgy, ha már kvázi ugráltatod és durrogsz, ha nem visz el, amikor épp parancsolod.
2022. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó nagy idióta vagy
2022. nov. 25. 20:21
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Na, egy újabb kérdező, aki egy már a fejében előre megszületett választ várná...? Ennek mi értelme van?
2022. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha útba esik neki tényleg nem nagy kunszt.

Mondjuk ezentúl nem készítenek neki kaját és ha megkerdezne az lenne a válaszom, hogy te se torodsz velem akkor én miért tegyem? És ha nem veszi észre magát akkor elhagynam.

2022. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
2 a nő meg nem ingyen kigőzde!
2022. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6.


Pontosan. Mindenki végezzen magának mindent, ez így volna helyes.

2022. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztm meg kölcsönösen helyes!
2022. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Ezt most nem egészen értem, azt írtad, hogy hazafelé útba esik neki a munkahelyed(?) ezért haza tud dobni, ha úgy van. De aztán meg azt írod, hogy szólsz neki, hogy jöjjön ki eléd a buszmegállóba... Most akkor útba esik neki vagy nem?

Illetve, ha munka után érted megy, akkor legalább egy időben végeztek vagy várnia kell rád?

2022. nov. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

A barátom még a haverjait is viszi mindenhova meg a szuleit meg engem is. Zenét is hallgatunk bulizunk is a kocsiban.

Soha nem ertettem minek van autoja smucigoknak.

2022. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!