Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel enyhíthető a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel enyhíthető a szakítás utáni gyász érzés? Több mint egy éve tart.

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal. Gondolom a szokásos köröket lefutottad, minthogy beszélgess a barátaiddal, foglald el magad, ha kell keress új hobbit, sportot, ismerkedj stb.
2022. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én pl a negatívumokat kiemeltem, azokra koncentràltam. A jó élményeket hagytam kellemes emlékké vàlni, tudatosítva, h az màr a múlt.


Egy év hosszú idő, hogy történt veled ez?

2022. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy éve volt, és még mindig küzdök vele. Nem is a hiánya fáj, inkább a csalódás, az elutasítottság, és az az érzés, hogy pótolható vagyok (van új nője).


27/n

2022. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 Munkahelyen ismertem meg, de nincs munkakapcsolat. Jöttek a beszélgetések, néhány hónap után megcsókolt, utána ezt többször megtette. Két héttel később szerelmet vallott. Órákig ölelt. Azt mondta, hogy nem játszik velem és bízhatok benne. Csókkal vált el.


Ez után 4 napra egyszerűen közölte, hogy égi jelet kapott és vége.


Ez így vicces, de ott álltam leforrázva. Majd még ott helyben belenyúlt a telefonomba és törölte a levelezésünket messengeremből.


Következő napon felhívtam, az nekem és neki sem volt kellemes. Mondtam olyat, amit bánok. Ezért bocsánatot kértem tőle.


Talán azért nem tudok tovább lépni, mert szükségem lett volna egy beszélgetésre a szakítás okairól.


Bármit mondhatott volna, hiszen még igazán kapcsolat sem volt. Le sem feküdtünk egymással.


Nehéz hétről hétre látni, és nem kérdezni.

2022. dec. 29. 23:40
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
75%

Amúgy foglalt a frici? Mert nem kicsit gyanús.



Azt az elbeszélgetést le tudod akàr egyedül is jàtszani, szakkifejezésként kognitív teràpiaként talàlsz hozzà irodalmat.


Az egod sérült az ügyben, jól gondolom?

2022. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy gondolom én is, hogy foglalt.

Pedig foglalt férfi számomra tabu, de ezt beszéltük vele.


Amikor "szakított" úgy éreztem mintha ezer szilánk lenne a mellkasomba. Fizikálisan fájt, és ez nem múlik.


Szakítottak már velem. Egy váláson is túl vagyok. A koromtól adódóan sem kellene, hogy ilyen hosszan eltartson ez az érzés.


Kértem segítséget, nem is pörgök már rajta. Azt várom, hogy tűnjön el a mellkasomból az a fájdalom, mert az semmit sem halványodott.

2022. dec. 30. 00:14
 7/16 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem ebbe te ringattad magad bele,emberünk meg csak adta a kötelezőt.


Akkoriban nagyon egyedül érezted magad?

2022. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, én beleringattam magam. Ő meg csak flörtölgetett.


Bennem az is felmerült, hogy gondjai lehetnek szexuálisan. Óvatosan tapogatózott e téma felé. (Az élet korából adódóan nem lepett volna meg.)


De mindegy is, mert ha valóban megszeretett volna, nem dob el.


Amikor megismert boldog voltam. Egyedül is jól tudtam lenni. Elősször fordul elő velem, hogy ennyire padlóra küld egy ember hiánya. (Vagy vmi más hiánya, amit ő testesített meg. Sokat képzeltem bele.)


Köszönöm szépe a válaszokat.

2022. dec. 30. 00:36
 9/16 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem az ő àltala kielégített igényt kellene feltàrni, mert úgy tűnik, h igen fogékony voltàl rà.


Ha reàlisan nézed, csinàlt ő többet a smúzolàsnàl valaha is?

2022. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nyers ember, nem olyan smúzolós típus. Mármint inkább morgós, diktatórikus.


Talán ami több volt mint "tette a szépet".. passz... lehet nem is volt ilyen.


A szemhéjra adott csók. Az meglepő volt.


Egyszer eljött hozzám, de akkor sem történt szex. Csak ölelgetett, utána írta le üzenetben,hogy komolyan gondolja velem.


A féltékenységéből is azt éreztem hogy esetleg vannak érzései irántam. Imponáló.

Mondjuk mára azt tudom, hogy rá ez jellemző. A mai napig ideges lesz ha csinosan lát és jönnek az odaszúrásai, hogy biztosan van már más férfi.. stb.



Nem tudom. Passz.


Nehéz őt elengedni. Túl hamar kezdete el megmondani hogy mit csináljak, pedig ez neki nem jelentett semmit. Én meg ráfüggtem.

2022. dec. 30. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!