Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a jele, hogy az ember túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jele, hogy az ember túl van a szakításon, vagy éppen nincs túl rajta?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit jelent az, hogy túl van a szakításon? Azt, hogy feldolgozta? Azt, hogy már nem vágyik a másikra?

2022. dec. 26. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nincs igazán jele neki... ezt legtöbb esetben az ember magáról sem tudja megállapítani, hogy pl adott esetben már készen állna-e egy újabb kapcsolatra.
2022. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy nem jut már gyakran az eszébe és nem érez fájdalmat/megbánást/haragot, ha eszébe jut. Pusztán elfogadja, hogy vége és ezzel él tovább.


Ha nincs rajta túl valaki akkor ez nincs meg és valószínűleg mérges, sokat gondol vagy sokat beszél az exéről stb.

2022. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is olyasmi, amit mindenki másképp értelmez. Onnantól vagy túl a szakításon szerintem, hogy már nem rossz rá gondolni, nem rossz belegondolni, vagy látni, hogy van más neki, vagy épp nem dúl a harag benned iránta, mikor érzelmileg elengedted a korábbi kapcsolatot. Mikor már épp annyira múlt, mint egy régi barát, egy nagyon rég nem látott családtag, akihez valamikor érzelem fűzött, de mára idegen, nem vált ki rossz érzéseket, nem vált ki vágyat, irigységet, fájdalmat, egyszerűen csak egy másik ember.
2022. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Mindent leírt - teljes semlegesség: ilyenkor van túl rajta
2022. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ezek alapján én még nem vagyok túl a szakításon. Minden nap eszembe jut, és fájna mással látni, habár haragot nem érzek. Ugyanakkor már kihalt a közösségi életem, nincs kivel találkoznom, a volt páromon kívül nincs is kire gondolnom, eléggé magányos vagyok.


A kérdésem az lenne, hogy így van-e értelme ismerkedni?

2022. dec. 27. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már másnapján azt éreztem hogy megkönnyebbülök, jó egyedül és nem hiányzik az illető, rá sem gondoltam és az együtt töltött 4 és fél évünkre sem és azóta sem, ennek már fel éve.


Ne ismerkedj így, mert észre sem veszed és őt fogod keresni mindenkiben és rájössz majd hogy senkivel nem jó, mert rajta még nem léptél túl. Így csak jobban bántanád magadat és azokat is akikkel ismerkednél, mert egy idő után rájönnének hogy mivan veled meg stb és semmi nem jönne össze velük

2022. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne ismerkedj! Egyikőtöknek sem lesz jó! A meglévő traumádhoz társulni fog egy másik!

A szakításom után én voltam a világon a legmagányosabb, nekem sem volt senkim, akinek elsírhattam volna a bánatom.

Megkérdezhetem hogy milyen idős vagy?

2023. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!