Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért fáj hogy szakitottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj hogy szakitottam a szeretőmel? Rossz érzés van benem pedig én szakitottam vele

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Beleestél.
2023. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz másik. Amúgy mi volt az ok?
2023. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2- tö Nekem nem kell többé szerető! Nekem Ö volt az első 9éve tartott a viszonyunk, Azt éreztem nem mehet így tovább szakítottam montam neki hogy érzem hogy nem szeret hülyének néz
2023. jan. 3. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Minden szakítás fájdalmas. Kell idő, amíg fel tudod dolgozni, csinálj mást ami eltereli a figyelmed, mert minél többet gondolsz rá, annál nehezebb lezárni.
2023. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
9 év komoly idő és komoly kötődés! Ez gyásszal jár, amit meg kell élni. Próbáld magad lekötni, új dolgokba kezdeni, hobbit találni. Reméljük a következő kapcsolatod már felvállalt lesz.
2023. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
9 év? Én max. egy évig , addig megunom. Jöhet az új, a friss.
2023. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6, csak ne felejtsd el neki közölni, hogy mennyi időre szól a szerződés….
2023. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 remélem megtapasztalod majd, hogy te is megunható vagy. Pont mikor végre találsz valakit, akit örökre szeretnél.
2023. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szingliként nem szabad évekig szeretői viszonyban maradni, mert saját magadat teszed csak tönkre.
2023. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8.as. Én már megtaláltam, 40 éve vagyok vele, csak kell néha egy kis változatosság. Arról meg nem tehetek, hogy 1 év alatt válnak unalmassá. A hős szerelmesekből, siránkozó fiúcskákká.
2023. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!