Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam? Hosszú: előzmény s tényekre bontba vonnallal

Figyelt kérdés

No-ban él a srác egyszer taliztunk én mentem ki hozzá, akkor még úgy voltam vele ha más nem " nyaralok".


Egymásba szerettünk karácsonyra voltak tervek hova megyünk.


De nekem borzalmasan fáj ez a távollét, hogy nincs itt az akit szeretek és a telefonhoz beszélek,videoban látom csak " reality show" érzésem van, hogy nekem be kell kapcsolva legyen a kamera.


Nekem sose volt távkapcsolatom főleg nem kameráztam soha senkivel.



Mindig beszéltük mikor jön haza jövő nyár vége, október...szeptember...talán tavasszal.


Két munkahelye van.Nyílván van felmondási ideje meg ezt azt elintézni.


Én azon rágtam be végleg, hogy azt mondta " emberségből" ha igény van rá akkor marad még pár hónapot, mert sokat segítettek neki. Jófej mindenkivel csak épp velem a " szerelmével " nem.

______________________________


Most ígérgeti, hogy bírjam ki ezt a " kis" időt,( febr. Márc jönne haza) mert nehéz időszak de utána mi leszünk a legboldogabbak.


Én nem hiszem, hogy hirtelen már februárban jönne, ez tipikusan az, hogy " nem akar elveszteni így fűt fát ígér"


Tudom csak púp vagyok a hátán úgy érzem azért vagyok, hogy ő ne legyen magányos :( Azt mondja nem így van nagyon szeret, ír meg keresett is töbször, de nem akarom hogy jobban fájjon.



2020. nov. 2. 08:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Küldött már nekem rózsát a munkahelyre. Talán szeret,de ez a jó fej vagyok mindenkivel aki segített nekem,de a " párom" meg levan tojva neki mondogatom, hogy bírd ki, szerintem ez rohadt önző dolog.


Ha ő ennyire nem siet haza akkor én mit várjak?


Neki " jobban fáj, mert fáj neki is meg azért is mert nekem"

2020. nov. 2. 08:23
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon rosszul tetted
2020. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Jol tetted.csak hatrafele huzod az életben. Vagy menj ki te is kint dolgozni ne arra varja hogy x havonta hazajöjjön latogatni par hetekre. Aztan miattad itt munkanelküluskedjen vagy legyen csoro
2020. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a garancia, hogy haza fog értem jönni?
2020. nov. 2. 08:30
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem ez a szerelem hogy elvarjuk a masiktol hogy dobjon el mindent a jövöjét kilatasait stb hogy itt nyomorekoskodjon Mo n.

Te nem is szereted csak azt hiszed.

2020. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Remelem semmi. Es van esze.
2020. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nem akarok kimenni, mert van saját házam és àllataim, nem tudom őket kire bízni. Azért ezen a környéken sem keresni rosszul.

Tőle 100%-an tudom + egy régi havertól, hogy nincs kolbászból kint sem a kerítés.

2020. nov. 2. 08:32
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor jól tettem ennyi.
2020. nov. 2. 08:34
 9/22 A kérdező kommentje:
+ keresek annyit, mint ő kint mert olyan a munkám. Nekem nem éri meg kimenni
2020. nov. 2. 09:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek tetted fel a kérdést itt?
2020. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!