Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam elárultam hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam elárultam hogyan múlhatna el a rossz érzés?

Figyelt kérdés

30-as férfi vagyok mindig azt hittem hogy jobb meg különb mint más,sokáig nem volt senkim,gondoltam nem is lesz de egy lány eltudott fogadni esélyt adni. Meghozta az önbizalmam megtanított öltözködni illetve szociálisan is nagyon sokat fejlödtem vele,baráti körébe is bevitt STB.

A lényeg az hogy egyre több lány kezdett el érdeklödni írántam és végül sajnos nem tudtam ellenállni az egyik legjobb barátnöje nagyon szép volt megcsaltam vele és utóbbi napokban le is cseréltem rá. Viszont nem haggy nyugodni hogy teljesen tönkretettem a barátságát meg nehéz elfelejteni ahogy sírt szakítás után föleg hogy nélküle sehol sem lettem volna.

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?

Hiába van nagyon szép barátnöm de lelkiismeret nem tudok nyugodni segítsetek!



2019. okt. 15. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy TE jobban érezd magad? Teljesen igazad van, semmivel nem vagy "jobb meg különb", sőt! A lány jól járt, hogy a továbbiakban sem veled, sem a "barátnőjével" nem kell foglalkozzon. 30 fölött ennyi ésszel, te jó ég!
2019. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
:) Szenvedj, nagyon megérdemled
2019. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Adom az előttem szólókat. Inkább hálásnak kellene lenned.
2019. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
féreg dolog, remélem egy életen át kísérteni fog, főleg miután a mostani ribi továbbállt, és ott leszel egyedül, mindenki által lenézve.
2019. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
A mostaninak nincs egy csinos és szép barátnője? Menj rá arra is...
2019. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Rockarc ***** válasza:
77%

Asd el magad, szo szerint.


43F

2019. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem volt a legszebb dolog de azelött szinte semmi sikerem sem volt szóval ez mentségemre legyen mondva, és rosszul is érzem magam már elég volt!
2019. okt. 15. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Kérj bocsánatot tőle, mond ezt el neki mit miert tettél ! Ez sem ment fel a tetted alól, de legalább nem azon agyal szegény csaj, hogy ő mit rontott el, mit hibázott ! Legxél ferfi. Elcseszted, őt mar nem erdemled meg !
2019. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is kell mert szebb akire cseréltem csak mégis rossz érzés így hogy sokat köszönhetek neki
2019. okt. 15. 12:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D végülis igen, csak a szépség a fontos

Te jó ég, rejtély minek állnak szóba veled lányok...

mennyi hülye van istenem

2019. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!