Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szakítás után néhány hónappal miért jönnek vissza szinte mindig?

Figyelt kérdés

Kétszer szakítottak velem, az első nagy szerelmem 4 év után egyik reggel az arcomba vágta hogy elmegy, mert részéről kihűlt. Majdnem belehaltam, próbálkoztam hogy beszéljük meg, oldjuk meg, de letiltott mindenhonnan, majdnem két évig tartott kihevernem. Négy hónapja nem beszéltünk amikor megjelent egy litániával, és próbálkozott, de ahhoz képest amennyire megbántott, és amin keresztül mentem abban a négy hónapban, nem eléggé, és egyszerűen nem tudtam elfelejteni, pedig nagyon sokáig vártam hogy megkeressen, de már késő volt, és újra kezdődtek a gyötrelmeim is amik valamennyire enyhültek a 4 hónap alatt, felszakított mindent.


Utána megismerkedtem az új párommal, nagyon szerettem, úgy éreztem ő is engem, de voltak nézeteltéréseink, amikről beszéltünk is, viszont ő is elhagyott ahelyett, hogy dolgoztunk volna rajtuk. Amikor szakított, mindegy volt mit mondok... elment. Tanulva az előzőekből nem könyörögtem, nem voltam rámenős tudomásul vettem hogy neki nem ér annyit, hogy megoldjuk. Három hónap múlva jelent meg, hogy beszélgessünk, mit gondolok az újrakezdésről, szerintem megtudnánk-e oldani ami miatt szétváltunk...

Kérdezem én, miért kellett ehhez 3 hónap? vagy négy?


Vannak akiknek sikerül tudom...

A testvéremet és egy bartánőmet is üldözik azok a volt párjaik, van amelyik 2 év után került elő...


Nem általánosítani szeretnék, tudom hogy ez a nőknél is gyakori jelenség, és azt is hogy sok egyenes férfi van, aki tisztán zárja le amit le kell és nem néz vissza, de a szűk környezetemben és az én életemben tényleg a 99% előkerült később, amikor ő lépett le...


A férfiakat kérdezem, mi történik ilyenkor? Miért csinálják ezt? Megbánás? Nem jött össze jobb? Saját tapasztalatok érdekelnének, valós történetek, mi megy végbe ilyenkor a másikban...



2023. jan. 5. 21:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Az ok engem is érdekel, de valóban előfordul náluk.

Lehet hogy rossz döntést hoztak, vagy van kiszemelt és nem vált be.

Vagy így jönnek rá mit veszítettek.

Egy biztos, én a legutóbbi szakításomnál már nem fogom visszaengedni.

Tipikus meg a szintentartás hogy el ne felejtsd, nagy szavak, de a tettek mást mutatnak.

Szerintem van aki kiéli magát a pár hónap alatt, aztán rájön hogy nem jó egyedül és visszamegy

2023. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a férfiak, vegyesen mindkét nemnél ugyanakkora arányban megesik.


Túl sok oka nincs ami meg van azt te is tudod

2023. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem jön össze más lyuk, így be kell próbálkozni a réginél
2023. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

nekem az barátnőm, aki egy másik férfi miatt hagyott el, 3 hónap után megkeresett. legalább 8-9 hónapig járt hozzám szexelni, mert elmondása szerint az új hapsival nem volt neki jó a szex. végig meg volt neki a srác, aki végül el is vette feleségül:)

úgyhogy néha a nők is visszajárnak.

2023. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Szexhiány. A pasik csak akkor jutnak rendszeres szexhez, ha van tartós kapcsolatuk. A k...khoz nincs gusztusuk általában, de rendszeresre anyagilag se futná, szexkapcsolatot nehéz hosszútávon fenntartani, de megpróbálják. Ha nagyon kanosak, előveszik a listát, kinél lehetne szinte biztosan egy kis szexhez jutni, ekkor jönnek képbe az exek meg a rajongók. Persze ha ez nem jön össze, jön a társkeresősdi a neten, de az macera meg sok udvarlás. Persze ha az álomnő, aki után epekednek, összejönne, megint évekre eltűnnének, de hát nehéz az élet, lejjebb kell adni olykor. A nő, akit így pár évente felkeresnek kanosan, meg van róla győződve, hogy olyan mély nyomot hagyott az illetőben, hogy évek után se tud tőle elszakadni, csak hát menekül az érzései elől...Ha tudná szegény, hogy csak megoldás volt az ingyen szexre, mert egy prosti azért elég undi meg drága is.
2023. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Rájönnek, hogy mégsem akkora az értékük a való életben, mint amekkorának érezték melletted.


Sok férfi, főleg a rondábbak, elbízzák magukat, amint találnak egy csinos, törődő párt és azt hiszik, hogy ha ez így összejött, akkor összejön többször is, jobbal is. Elhiszik magukról, hogy mekkora csődörök, aztán csodálkoznak, mikor mindenki más rájuk bassza az ajtót.

2023. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező ismerős a szitu, meg nehéz is. Jó lenne tudni mi jár ilyenkor a fejükben. De lehet csak a szex hiàny a nő meg többet képzel bele. Ha annyira szerették volna el se engedték volna azt a nőt nehogy más pasival legyen ezen azért lehet elgondolkodni!


Nyilván jàtszmàznak, saját érdekeket nézik.

2023. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Végtelen gerinctelenségnek tartom,ha valaki,akár egy hét után is visszakéredzkedne,vagy zaklatná a volt párját.

És annak a részéről is,aki visszafogadná és újrakezdenék.Akiket ismerek és újrakezdtek, még sokkal rosszabb lett utána a "kapcsolat".

Nekem is volt kapcsolatom, volt szakítás is,de én mindig a kapcsolat elején megmondtam,hogy bármi okból,bárki szakít is, nincs még egy esély,nincs újrakezdés.

Eddig ebben az élet igazolt és csak hasznom lett belőle.Pedig volt,aki jött volna vissza. Nem adtam új esélyt,én sem kérnék senkitől- de semmilyen téren.

Munkahelyre sem mennék vissza,ha egyszer eljövök.

2023. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
De azt nem írtad utolsó h miért látod így!
2023. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Aki végig olvasta a kérdést és a megjegyzést is, az nem értem miért írja hogy a nők is így meg úgy. Leírtam én is, tudjuk, nem ez a kérdés.


Személyes történetre lennék kíváncsi, kiben mi zajlott le a hónapok alatt, hogy miért akarja újrakezdeni azt, amire előtte nem akart energiát fektetni. Értem a szexhiány részt is, hogy a tohonya szánalmas férfiak csak így tudnák megoldani, pontosan a nyomorult hazug szerencsétlen fajtájuk miatt érzik azt a nők, hogy nincs visszaút, mert csak nem tud csajozni és jön az alamizsnáért…


A kérdés azoknak szól, akik NEM ILYEN JELLEMTELEN SUNYI INDOKKAL másznak elő, hanem akik tényleg komoly szándékkal békülnének, akik így jártak mit éltek át a hónapok alatt, mi zajlott le bennük? Mi lett a vége, hogy vannak azóta?


A szex miatt vonyítóknak nem kell válaszolni, tudom nehéz megérteni a kérdést de nem nekik szól.

2023. jan. 6. 14:21
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!