Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szakítás után néhány hónappal miért jönnek vissza szinte mindig?

Figyelt kérdés

Kétszer szakítottak velem, az első nagy szerelmem 4 év után egyik reggel az arcomba vágta hogy elmegy, mert részéről kihűlt. Majdnem belehaltam, próbálkoztam hogy beszéljük meg, oldjuk meg, de letiltott mindenhonnan, majdnem két évig tartott kihevernem. Négy hónapja nem beszéltünk amikor megjelent egy litániával, és próbálkozott, de ahhoz képest amennyire megbántott, és amin keresztül mentem abban a négy hónapban, nem eléggé, és egyszerűen nem tudtam elfelejteni, pedig nagyon sokáig vártam hogy megkeressen, de már késő volt, és újra kezdődtek a gyötrelmeim is amik valamennyire enyhültek a 4 hónap alatt, felszakított mindent.


Utána megismerkedtem az új párommal, nagyon szerettem, úgy éreztem ő is engem, de voltak nézeteltéréseink, amikről beszéltünk is, viszont ő is elhagyott ahelyett, hogy dolgoztunk volna rajtuk. Amikor szakított, mindegy volt mit mondok... elment. Tanulva az előzőekből nem könyörögtem, nem voltam rámenős tudomásul vettem hogy neki nem ér annyit, hogy megoldjuk. Három hónap múlva jelent meg, hogy beszélgessünk, mit gondolok az újrakezdésről, szerintem megtudnánk-e oldani ami miatt szétváltunk...

Kérdezem én, miért kellett ehhez 3 hónap? vagy négy?


Vannak akiknek sikerül tudom...

A testvéremet és egy bartánőmet is üldözik azok a volt párjaik, van amelyik 2 év után került elő...


Nem általánosítani szeretnék, tudom hogy ez a nőknél is gyakori jelenség, és azt is hogy sok egyenes férfi van, aki tisztán zárja le amit le kell és nem néz vissza, de a szűk környezetemben és az én életemben tényleg a 99% előkerült később, amikor ő lépett le...


A férfiakat kérdezem, mi történik ilyenkor? Miért csinálják ezt? Megbánás? Nem jött össze jobb? Saját tapasztalatok érdekelnének, valós történetek, mi megy végbe ilyenkor a másikban...



2023. jan. 5. 21:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok ugyan, de hallgatva történeteket nekem az jött le, hogy a szexhiány mellett a másik fő ok a nem jött össze jobb. Amikor dobnak, még azt hiszik, ha nem is könnyen, de találnak. Aztán szembesülnek vele, hogy ismerkedni manapság mennyire nem egyszerű, a tárkeresőkön kívül kevés a lehetőség. De oké, tegyük fel, nem akadnak el itt, összejön valami. Akkor meg azzal szembesülnek, hogy az sem jobb, csak másképp rossz, számukra nehezebben tolerálhatóan. Egy-két ilyen kör után jöhet az, hogy akkor próbáljuk meg inkább mégis azzal az egykorival...
2023. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
48%
6-os sőt, a csinos, törődő pár híre elterjed az ismeretségi körben, és a korábban lúzer gyerek hirtelen felértékelődik, hiszen ha ilyen barátnője van, akkor tud valamit. Ilyenkor észreveszi, jé, milyen kedvesek vele a többi ilyen olyan nőismerőse, sőt mindenki, és azt gondolja ezt saját magának köszönheti. Ekkor összekavarodik, összekavarják, a párjával kötekszik, veszekednek, vagy csak sértődések vannak az érdeklődés szóródása miatt, és szakít fennsőbbrendűen. Aztán az ismerősök leeresztenek, mert a nagy szerelem eddig tartott, komolyatalan a pali, az új nő már nem akkora was ist das, mert az is lehet hogy csak addig tart, senki nem veszi be hogy nagy a szerelem és az élete megoldódott. Ekkor már nincs presztízse, az új nő is észreveszi a hibáit, pofára esik, és menne vissza a kiindulási állapotra.
2023. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%

Nőknél ugyanígy van ilyen.

Ez nemtől független.

2023. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem neked van egy ideálod amit bantalmazónak hívnak .
2023. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
51%
Én egy éve szakítottam a volt barátommal mégsem keresett azóta...
2023. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Te szakítottál vele utolsó, miért keresett volna… A poszt arról szól hogy a szakító fél (vagyis te), később megjelenik visszasírni magát.


Aki velem szakít azt nekem sincs eszembe se keresni, minek, ő lépett le… ha meg vissza akar jönni, hát, ne hónapok és évek múlva…

2023. jan. 11. 23:07
 27/31 A kérdező kommentje:
24 ezt nem gondolom, sosem volt bántalmazó kapcsolatom, mind a kettőnek azért lett vége mert “kihűlt” , már nem szerelmesek, és leléptek… Később meg jöttek volna helyrehozni, csak sajnos túl későn.
2023. jan. 11. 23:10
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Mikor férjemmel elváltunk, kb egy év múlva egyszer újra bepróbálkozott, ekvileg szerette volna újrakezdeni.

Gondolom, nem volt más csaj...

Elküldtem a bánatba.Tőbbé nem próbálkozott, beszélőviszonyban vagyunk, de ennyi.


Volt egy exem, vele elvileg a távolság miatt lett vége. Időnként eszébe jutottam és felhívott, vagy írt. A legérdekesebb, hogy akkor is írt, mikor már egyűtt élt egy nővel és pár hónapos volt a közös gyerek..


Én sem értem, szerintem az ilyenek pótlékot keresnek. Akinek szintén csak szex kell, annak ez okés lehet, de komolyanvenni ezeket nem szabad.

2023. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért a nők, szexért!
2023. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
21-essel ertek egyet, azt hiszi, hogy neki jobb is osszejohet, aztan ha megsem, korulnez, hogy kik az elerhetoek. Az elhagyott no meg nem tudja lezarni, magaban keresi a hibat es azt hiszi, hogy a ffi azert jon vissza, mert megiscsak szerette es ez nagyon jol esik az onerzetenek. Aztan jon a keseru valosag. Van mar benne tapasztalatom, en is visszafogadtam egy ilyen szedelgot, aztan kiderult, hogy vegig ismerkedett a hatam mogott, amig nincs lo, jo a szamar is alapon volt csak velem. Nagyon lerombolta az onbizalmam, a sajat magamba vetett hitem, nem erdemeltem ezt szerintem. En sosem.tudnek kihasznalni senkit erzelmileg, sajnos az ilyen ember gatlastalanul megteszi. Es biztosan nok kozott is van ilyen.
2023. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!