Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szakítás után néhány hónappal miért jönnek vissza szinte mindig?

Figyelt kérdés

Kétszer szakítottak velem, az első nagy szerelmem 4 év után egyik reggel az arcomba vágta hogy elmegy, mert részéről kihűlt. Majdnem belehaltam, próbálkoztam hogy beszéljük meg, oldjuk meg, de letiltott mindenhonnan, majdnem két évig tartott kihevernem. Négy hónapja nem beszéltünk amikor megjelent egy litániával, és próbálkozott, de ahhoz képest amennyire megbántott, és amin keresztül mentem abban a négy hónapban, nem eléggé, és egyszerűen nem tudtam elfelejteni, pedig nagyon sokáig vártam hogy megkeressen, de már késő volt, és újra kezdődtek a gyötrelmeim is amik valamennyire enyhültek a 4 hónap alatt, felszakított mindent.


Utána megismerkedtem az új párommal, nagyon szerettem, úgy éreztem ő is engem, de voltak nézeteltéréseink, amikről beszéltünk is, viszont ő is elhagyott ahelyett, hogy dolgoztunk volna rajtuk. Amikor szakított, mindegy volt mit mondok... elment. Tanulva az előzőekből nem könyörögtem, nem voltam rámenős tudomásul vettem hogy neki nem ér annyit, hogy megoldjuk. Három hónap múlva jelent meg, hogy beszélgessünk, mit gondolok az újrakezdésről, szerintem megtudnánk-e oldani ami miatt szétváltunk...

Kérdezem én, miért kellett ehhez 3 hónap? vagy négy?


Vannak akiknek sikerül tudom...

A testvéremet és egy bartánőmet is üldözik azok a volt párjaik, van amelyik 2 év után került elő...


Nem általánosítani szeretnék, tudom hogy ez a nőknél is gyakori jelenség, és azt is hogy sok egyenes férfi van, aki tisztán zárja le amit le kell és nem néz vissza, de a szűk környezetemben és az én életemben tényleg a 99% előkerült később, amikor ő lépett le...


A férfiakat kérdezem, mi történik ilyenkor? Miért csinálják ezt? Megbánás? Nem jött össze jobb? Saját tapasztalatok érdekelnének, valós történetek, mi megy végbe ilyenkor a másikban...



2023. jan. 5. 21:51
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Lehet, hogy a szex miatt.

De elvileg, ahogy múlik az idő, a jó emlékek felerősödnek, a rosszak pedig “eltűnnek”.

Aztán az is lehet, hogy elkezdenek ismerkedni, és úgy jönnek rá, hogy nálad jobbat bizony nem találnak.

A másik meg, hogy kiszeretnek belőled, az is egy másik téma. Erre igazából nem tudok választ adni, de az emberek sokszor hiszik azt, hogy elmúltak az érzelmeik, közben pedig nem. Erre pedig sajnos akkor jönnek rá, amikor külön vannak tőled. Akkor, amikor te már jól vagy, boldogan, továbblépve éled az életen, ő pedig véletlen meglát valahol, és azon kezdd el agyalni, hogy miért vagy el olyan jól nélküle. Sokszor ilyenkor jönnek rá, hogy még vannak érzéseik.

Viszont ez szerintem önzőség. Hagyod, hogy szenvedjen hónapokig, utána meg gerinctelen módon megpróbálod magad visszakönyörögni.

2023. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!