Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ghostingolt valaki, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ghostingolt valaki, és a messengeren korlátozta az üzeneteimet, majd két hónap után feloldotta, azt mi okból tette?

Figyelt kérdés
😀

2023. jan. 7. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok.


Mert amúgy meg elég égő is lenne, hiszen kolléga 🤣😂

2023. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja.... Hát itt ez nem probléma, mi sehol nem találkozunk, nincs közös ismerősünk. Akkor ennek fényében mit gondolsz az esetemről?
2023. jan. 7. 21:10
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Most az, hogy nem láttad mikor van online, az nem jelent semmit, mert ez egy általános beállítás, ha kikapcsolja akkor senkinek nem lesz látható, de ő sem fogja látni mások mikor vannak fenn.
2023. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Meg akart tőled szabadulni,majd azt gondolta később,jó leszel még valamire...Egyik sem túl biztató.
2023. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Kedvesvkerdezo, ez azt jelenti, hogy te korosan ra vagy fuggve erreva szemelyre. Ne agyalj ezen, hanem eld az eleted. Ha egyszer valaki mar oda jutott, hogy letiltott, nem kellene foglalkoznod vele.
2023. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#13 tudom, csak sokkal logikusabb az hogy az én üzijeimet akarja elrejteni, mint a saját láthatóságát.
2023. jan. 8. 00:03
 17/19 A kérdező kommentje:
Csak gondolkodom azokon akiket én hagytam ott, én is elrejtettem az üzeneteiket és úgy is hagytam, nem foglalkoztam velük. Ha már erre vette a fáradtságot ez olyan, mintha megfordultam volna a fejében.
2023. jan. 8. 00:07
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt csak te hiszed így :D


Én pl azért tiltottam le xy-t mert nem akartam, hogy üzengessen - mint te tetted ennél a személynél.

2023. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet összejött addig mással és nem akarta, hogy az új meglásson téged. Csak most már nincs képben a másik. Engem egy exem tiltott le, amikor összejött mással, addig tartott tiltott állapotban, amíg a másikkal együtt volt. Pedig nem is zaklattam, lehet az új csajt zavarta, hogy "létezem".
2023. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!