Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normàlis, hogy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normàlis, hogy 18 hónap alatt sem tudtam feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
Én voltam az a fél akit bántottak, megcsaltak, megaláztak, végül én lettem kidobva. Mégis hiányzik rettenetesen az illető, és nem tudok róla levállni kellőképpen. 18 hónapja szenvedek magammal, és az érzéseimmel. Sosem volt velem hasonló. Nem voltam sosem mazochista, még magam számára is rejtély miért érzem ezt.
2022. okt. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakítást nem tudtad feldolgozni, hanem a megaláztatás, a sérüléseidet.
2022. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert semmi önbizalmad nincs is ezzel pszichológushoz kéne fordulni hogy előrántsa belőled. Megcsaltak aztán még te voltál az akit dobtak? Egy normális önbecsülésel rendelkező ember ilyenkor fogja a sátorfáját és véget vet egy ilyen bántalmazó kapcsolatnak, nem még könyörög...

Neked nem is az ember kellett hanem valaki aki miatt fontosnak érezheted magad, vagy úgy érezheted, hogy fontos az életed. De ezt magaddal kéne éreztetned.

Komolyabb lépések nélkül nem is fogsz soha lépni 'rajta'.

2022. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam már rendben van. Környezetváltás is megvolt, új hobbikat is találtam, dolgozom, iskolába járok. Nincs időm sem ezen gondolkodni. Mégis rendszeresen az álmaimban szerepel , reggelente még mindig az első gondolatom, este szintén. Igazából nem lett rendesen lezárva, és féléve próbálkozott még. De nem tudtam megbocsátani, így többet nem beszéltünk, letiltott mindenhol. De személyesen ezt sosem beszéltük meg. Talán ez zavar. 30 évesek vagyunk
2022. okt. 23. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól is függ, meddig voltatok együtt, együtt éltetek-e. Minél hosszabb ideig tartott, annál tovább tart kikeveredni belőle. Annak idején nekem is legalább másfél évbe telt, mire túljutottam rajta (22 voltam). Azt hittem, soha nem fogom kiheverni.
2022. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyéseg. Egyáltalán nem az időtől függ. Inkább a kapcsolat minőségétől. Volt akivel vege lett két év után és egy percig nem bántam.
2022. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!