Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után lehet gyűllölet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után lehet gyűllölet?vagy ez csak harag ?

Figyelt kérdés
4év és házasság volt,egy nap össze vesztünk eléggé,mondtunk csúnyákat egymásnak. 4napig nemis beszéltünk és most azt mondja gyűllöl és el akar válni. Úgy vagyok beállitva mint egy főgonosz pedig mindent megtettem érte és sokmindent eltürtem. Pl pia ,buli,haverok stb .és most elhord mindennek és ezek után még könyörögtem neki jöjjön vissza .de nem akar.segitsetek mit kéne tennem.

2023. jan. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"mindent megtettem érte és sokmindent eltürtem"


Senkinek ne könyörögj. És ne akard vissza, aki bántott.


A válás lesz a megoldás. Tiszta lap, új, boldogabb élet.

2023. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nagyon szenvedek hogy így itt hagyott.egyiknap meg imád és másnap elment dolgozni ,én hívtam fel mikor jön és azzal jött hogy a havernal alszik és mivel kiabaltam vele azóta vissza se jön.nem lehet vele beszélni se sehol .
2023. jan. 18. 11:34
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez miatt akar válni
2023. jan. 18. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Első dolog: lehet, persze. Nekem is volt olyan szakításom, ami után szabályosan megutáltam exemet. Pedig én normális körülmények között az vagyok, aki igyekszik békében elválni.

Második: nem vagy köteles, és nem is szabad mindent eltűrni. Sőt, gyakran pont azok lesznek ilyen neképzeltek és gyűlöletesek, akiknek minden el van nézve.

Harmadik: legyen már benned tartás!! Értem én, hogy vannak szép emlékek, meg hogy mégis csak X ideje együtt vagytok, de te tényleg egy féregnek könyörögsz? Aki megaláz, földbe tipor? Ezután nem könyörögni kell, hanem páros lábbal kipenderíteni.

2023. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap azt is mondta azt se bánná ha meghalnék. De lehet az én hibám hogy veszekedtem vele ?sajnos többször is volt amikor ivott és otthon bulizott meg telefonozgatott haverokkal órákig
2023. jan. 18. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Én bennem inkább csak káröröm van az exemmel kapcsolatban.

32 évesen összejöttem egy 21 éves csajszival.

Miután velem szakított, utánam összejött egy 19 éves sráccal,

akitől fél év múlva teherbe esett.Azóta megházasodtak és várják a gyereket.


Úgyhogy a legjobb öröm a káröröm,így utólag örülök,hogy megszabadultam tőle.

2023. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó beszélgetés szerintem még belefér,hogy tisztáztok a gondokat.

Ha nem megy akkor enged el és keres egy megértö társat,nem irtad hány éves vagy de szerintem még elég fiatal vagy az újra kezdéshez.

Amikor az exfeleségem lelépet nekem az fájt a legjobban,hogy nem beszélte meg velem a gondjait.

Szerintem ez megjárt volna 28 évi házaság után.

Vegyél egy nagy levegöt és merj tovább lépni ha már nem tudtatok megegyezni.

A válás sem könnyü de még lehet sok boldog éved egy megértö és hüséges társ mellet.

2023. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!