Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy ennek a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés

Nagyon váratlanul ért az ismerkedési szakaszban, hogy a srác egyik napról a másikra kijelentette, hogy visszavonulót fúj, és nem akar velem komoly kapcsolatot. Maradjunk barátok.


Én nagyon beleéltem magam a szituba...azóta minden gondolatom körülötte forog. A napokban még írogatott is nekem. Most meg feltűnő módon ghostol. Amikor meg válaszol, akkor egy elég fura arcát mutatja.


Tegnap elmondta nekem, hogy mennyire borzalmas minden, a munka, a tanulás, hogy ő mindenben borzalmas. Köpni nyelni nem tudtam.


Az a baj h itt belül fáj az egész, és hiába sprotolok, talizom ismikkel, utána mégis csak elfog a gondolat. Próbálok nem rá írni, de néha nem tudom megállni, hogy ne tegyem meg.


Amúgy nem volt köztünk harag, mikor elváltunk. Inkább racionális alapokon hozta neg a srác a döntést.



2023. febr. 9. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Örülj neki, hogy legalább közölte, hogy nem akar.

Hányszor ghost-olnak úgy a nők, hogy minden rendben volt, és sosem derült ki, miért tűntek el. A legjobbak azok, akik nem napvégén tűnnek el, és másnap csak nem írnak rád többet, hanem beszélgetés közben egyszer csak abbamarad. :D


Szóval igen, átérzem, hogy most rossz, de hidd el, nők még durvábban csinálják ezt.

2023. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Először is tiltsd le, ne hagyd, hogy szórakozzon veled. Valószínűleg talált mást, akit jobban akar, de azért még ezzel a néha-néha írogatással téged talonban tart. Ezután majd az idő segít.
2023. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk ez egyertelmu volt, hogy mindket fel reszerol tul sok aldozattal jarna ez az egesz, de ugyanakkor a szimpatia megvolt.


Most probalok en is massal talalkozni, hatha az segit.

2023. febr. 9. 11:35
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 sokat filózom én is ezen. Én általában nem tiltottam senkit, volt aki maga tűnt el az életemből. Van akivel meg aztán tök jó lett baráti szinten.
2023. febr. 9. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Legyen tartásod, ha más nem, legalánb magad előtt.
2023. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki mással. Általában bejön.
2023. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
én így voltam egy nővel, csak tiltás után megszakadt a kapcsolat végleg. Egy jópár hónapig szenvedtem mint a kutya, talán mert még titkon reménykedtem a dologban, de elkezdtem ismételgetni magamban, hogy vége, ennyi volt, nem jön már vissza soha többé. És valahogy így eltudtam engedni, már szinte kint voltam a gödörből, és valamiért megnéztem az egyik közösségi profilját, ahol kirakott egy idézetet hogy "bárcsak vissza tudnálak hozni az életembe .... " (nem idéztem végig), és ugyan nevet nem írt, de én annyira belelkesültem ettől hogy újra a gödörben voltam, és megint egy csomó hét vagy hónap lesz míg elhesegetem a gondolatokat és végre megint a régi tudok lenni... Szakítsd meg teljesen a kapcsolatot vele, és törölj mindent ami rá emlékeztet. Másképp nem fog menni :/
2023. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Sportolj még többet. Nekem a sport mindig segített. És még egészséges is.
2023. márc. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!