Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy olyan ismerkedésen, amibe nagyon is beléltem magam, hogy ebből valami komoly lehet?

Figyelt kérdés

Hat hétig ismerkedtem egy férfival, ebből két hét rendszeres randikkal telt, majd három hétig nem láttuk egymást. Utána egyszer találkozott velem, másnap szakított.


Indok: mivel én nem tudok rendszeresen vele lenni, így ha elmélyülne ez a dolog köztünk, mindketten sérülnénk.


Az elején köszönetet mondtam az őszinteségéért, majd jött a düh, az értetlenség és a tagadás szakasza. Napok óta enni alig van kedvem, 6 órákat alszom, a munkámra se tudok figyelni.


Amúgy nincs köztünk harag, lehet még barátként még tudunk találkozni, de ez akkor is fáj.



2023. febr. 12. 10:44
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
51%
Vedd úgy egész nyugodtan, hogy várja otthon a barinője.
2023. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Ha a rendszeres randi szexet is tartalmazott, akkor megvolt a pasi kívánt leápolási kezelése...a beteg gyógyultan távozott, köszönjük Emese...kb röviden ennyi a diagnózis.
2023. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

"Az elején köszönetet mondtam az őszinteségéért, majd jött a düh, az értetlenség és a tagadás szakasza. Napok óta enni alig van kedvem, 6 órákat alszom, a munkámra se tudok figyelni."


Nekem egyszer 1,5 évig tartott kiheverni valakit (az nem csak ismerkedés volt).

Akkor megfogadtam hogy soha többet nem szeretnék szerelmes lenni. Eddig még sikerült betartanom. Nem szeretnék még egyszer ilyen "drogos állapotba" kerülni. Ez egy függőségi viszony. Le kell jönni róla, mint a drogosoknak a szerről. Most a boldogsághormonok helyett a stresszhormon dolgozik benned, mert megvonták tőled azt ami neked örömet okozott....

Ráfüggtél arra hogy nem teljesedett be az, amit nagyon akartál (én megértelek).

Amúgy meg igaz lehet az is amit az #1-es írt.

Más nő is lehet(ett) melletted a képben.

2023. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Az hogy más is van a háttérben, sajnos ez benne van a pakliban. De max randizhat velük is, nem él vele senki, mindig az õ lakására mentünk fel.


De ez megint csak találgatás...

2023. febr. 12. 11:20
 5/29 Noren1989 ***** válasza:
28%

Muci, mi csak találgatunk.


A lényeg, hogy ott felül a szürkében zárd le,

nézz más elfoglaltság után.


Én pl ilyen esetben simán lekötöm magam, nem kattogok.

Nem jött be, nem lehetek mindig én a tuti befutó, így kezelem.

2023. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó utolsó mondatával teljesen egyetértek.
2023. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Rájött, hogy nem működne a távkapcsolat, ami sokszor igaz is.

Ismerkedj mással, olyannal, aki helyben van.

2023. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Elkezdtem megint, de nem tudom mennyire szerencsés ez így, ha én még nem zártam le a másikat magamban.


Tényleg csodásan indult az egész, reggeltől estig írtunk egymásnak, mikor nem tudtunk együtt lenni. Aztán egyik pillanatról a másikra vége lett.

2023. febr. 12. 11:34
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Pont ezért kell újra ismerkedned.

Nem a kapcsolat hiányzik neked eszerint, hanem az udvarlás, meg a kezdeti rózsaszín köd amikor intenzív figyelmet kapsz.

2023. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem láttátok egymást három hétig?

Nem lehet, hogy közben jött rá arra, hogy nem illetek össze, és nehéz lenne összehangolni a személyiségeteket, igényeiteket?

2023. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!