Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly szándékkal ismerkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szándékkal ismerkedem lányokkal de ők nem vesznek engem komolyan, miért van ez?

Figyelt kérdés

Én komoly hosszú távú kapcsolatot szeretnék de a lányok meg csak azt csinálják hogy ha nincs jobb akkor jó lennék.

Pl bejöttem egy lánynak de nem engem választott hanem egy másik fiút aztán meg amikor egyedül lett újból elő vett volna engem. De ebből hogy lehet komoly kapcsolat? Ő nem akarna tőlem komolyat szerintem mert ha igen akkor elsőre engem akart volna.


2022. nov. 20. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Te, ezt hanyadszor is kérdezed már?
2022. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben te végig csak b opció voltál... Legalábbis sokkal nagyobb erre az esély minthogy hirtelen megvilágosodott a csaj és rájött, hogy fölöslegesen vesződött azzal a másikkal, mert igazából végig te voltál a tuti.


Bármennyire tetszik a csaj, fontos hogy ne menj át simp-be, tartsd meg az emberi méltóságodat. Vagyis mondd meg neki, hogy te nem akarsz b opció lenni, arról a lehetőségről hogy köztetek legyen valami ő már lecsúszott.

2022. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem a komoly nőket keresed
2022. nov. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés voltál neki béta fiú.
2022. nov. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!