Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagy probléma az embereknek...

Nagy probléma az embereknek ha a másik fél láthatóan beteg?

Figyelt kérdés
Mondjuk tikkes (akaratlan mozgások/ rángások) vagy kényszeres vagy látszik hogy furcsa, esetleg valami szervi problémája van vagy látássérült. Ilyenekre gondolok első sorban, mert valljuk be a nőknek elsősorban a kis helyes Józsika kell nem a kis Pistike aki beteg és senki nem törődik vele. Férfi oldalról is várok válaszokat nőkkel kapcsolatban. Mert hát minden olyan k'rva szép és romantikus főleg kamaszkorban de a másik oldalt senki nem látja!
2020. szept. 4. 07:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az ilyen sz'r romantikus filmekben is, ha tini romantikus film abban is mindkét fél egészséges meg tökéletes fullos. Az ilyen filmeket úgy lehetne feldobni ha lenne benne valaki aki 2 percenként fejbe lő valakit!
2020. szept. 4. 07:29
 2/27 anonim válasza:

Egy picit zavaró mert ha te látod akkor más is.

És mivel a te párod így neked is rossz érzés mikor tudod ha arról beszélnek vagy azt figyelik.

Amúgy engem személy szerint nem zavar. Sőt talán picit jobb. Jobban kilehet mutatni, hogy engem nem érdekelnek az ilyen apróságok.

2020. szept. 4. 07:44
 3/27 A kérdező kommentje:
Én akivel még középiskolában kikezdtem az elég súlyosan látás sérült volt, utólag tudtam meg de nem érdekelt.
2020. szept. 4. 07:52
 4/27 anonim válasza:

Van, akinek probléma, és nem ismerkedne ilyen emberrel.

Van, akinek nem. Sok olyan párt látok, ahol az egyik pl. mozgássérült, vagy látássérült, stb. A másik meg nem.

Van, aki meg szerintem nem tudja, hogy hogyan reagálna, mert még nem volt ilyen helyzetben.

2020. szept. 4. 08:17
 5/27 A kérdező kommentje:
Szerintem én egyedül fogok meghalni.
2020. szept. 4. 08:19
 6/27 anonim válasza:
F25 vagyok. Tikkeles, rossz szokasok meg esetleg valami kisebb mentalis zavar nem tud zavarni egy lanynal, sot szerintem egyedive is teszik az embert valamilyen szinten. Ha viszont komolyabb dologrol van szo mint pl. testi fogyatekossag, ott mar komolyabban elgondolkodnek.
2020. szept. 4. 08:21
 7/27 anonim válasza:

Örökletes betegség rizikós lehet gyerekvállalásnál. Persze anélkül is bármikor beüthet a krakk, de azért nem mindegy, hogy csak 1 millióból 1 rá az esély, vagy 80%.

Nővérem párja gyerekkorában agyvérzést kapott, ő rángatózik és grimaszol miatta. Mégis együtt vannak. A másik nővérem is járt jegyben egy darabig egy beteg sráccal / a lépével volt valami amiről szó is volt hogy örökletes/ de ott nem a betegség volt a "váló ok" hanem a srác viselkedése.

Nekem is volt sokszorosan hátrányos párkapcsolatom /ciszta, hasi meg nyirok daganat, asztma, borzasztó fogsor/ aminek szintén nem az vetett véget, hogy a srác beteg volt hanem az, hogy eszméletlen gázul viselkedett /nem mellesleg folyton kérdezgették tőle még a fülem hallatára is, hogy hogy az istenbe szedett össze pont engem amikor ő annyira csúnya én meg nem, és ez nem az egom/. Én adtam egy esélyt, elfogadtam a hibákat, elfogadtam, hogy nem nézünk ki mesebeli párnak, de ő nem tudott élni ezzel.


Egyébként pedig vannak ilyen filmek, pl Éjjeli napfény, Csillagainkban a hiba, Két lépés távolság.

Már ha kimondottan a betegségekre gondolsz.

2020. szept. 4. 09:01
 8/27 anonim válasza:
Ugyan már, a férfiak/és gondolom a nők is egy vacak sálat sem tolerálnak, pl ha hideget ittál nyáron és melegíted a torkod. Csak a szokásos mindenben, és happy boldog mosoly, különben lesajnálnak. Ha valaki mégis együtt van veled, akkor szentnek hiszi magát emiatt, folyamatosan sajnálkozik, nem hagy békén a témával, pedig neked semmiség lenne. Mindenük a látszat.
2020. szept. 4. 09:04
 9/27 A kérdező kommentje:
Szörnyű egy világ ez.
2020. szept. 4. 09:14
 10/27 anonim válasza:
Így vagyokén is,beteges egyedül segítség nélkül,magányosan.
2020. szept. 4. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!