Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, ami után különváltak útjaitok a párotokkal? (függetlenül attól ki mondta ki) Mennyi idősek voltatok és mennyi idő után lett új kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan éltétek meg?

2023. febr. 15. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év, de addigra már fél éve csak gyötrődés ment. 20-21 évesek voltunk.

Majdnem egy év múlva lett kapcsolatom.

Rosszul éltem meg, fiatalon a világ végének tűnt még úgy is, hogy addigra nyilvánvaló volt hogy nincs jövője a dolognak.

2023. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4 év, akkor voltam 21. Szintén majdnem egy év múlva lett kapcsolatom, az most tart 2 éve.
2023. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4 év, de abbòl az utolsò bő 1 év már nem volt az igazi, én mondtam ki és utána jobb lett minden, nyílván neki is. Akkor voltam 27 éves, rá 10 hònapra ismertem meg a mostani páromat.
2023. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 év, de az utolsó 1 év már csak vergődés volt. Nagyon megkönnyebbűltem amikor vége lett. Kb 7 hónapra rá lett új kapcsolatom.
2023. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Akkor voltam 25 éves.
2023. febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
7 év. Az utolsó 2 évben csak bántalmazott (lelkileg és fizikailag is), terrorizált, kontrollált. Nem voltam boldog már. 25 éves voltam, majdnem 26 amikor a harmadik pofonnál én szakítottam vele. 4 hónappal később ismertem meg a férjemet, akibe az első találkozás után azonnal belezúgtam. Az a bizonyos 4 hónap a szakítás után pokol volt. Nagyon rosszul voltam lelkileg. Akkor tudtam tovább lépni, amikor a férjemet megismertem. Kinyílt a világ előttem, ugyanis a 7 éves kapcsolat volt az első kapcsolatom. Bután hittem neki mikor belém beszélte azt, hogy rajta kívül soha senki nem fog szeretni. Aztán nagyot fordult velem a világ, amikor a férjemnek nem csak tetszettem, de komolyan akarta velem a dolgokat. És ő sokkal jobb parti volt, mint az exem. Jóképűbb, talpraesett, jó fizetéssel, teljesen önálló, míg a másik a mama hotelben élt és nem is volt hajlandó onnan kiköltözni. A férjem messze jóval magasabb szint, mint az exem. Ezek után nem is értem miért vergődtem éveket a kapcsolatban, ha nem voltam boldog.
2023. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4 évem ment el az egyikkel.

Azután kb 2 évig nem volt senkim

Aztán a másikkal is elment 4 évem.

Es utana 4 évig nem volt senkim csak futók.

Most komolytalan kapcsolatom sincs.

Tehát velük elment 10 évem plusz 4 év futókkal. Azaz 14 év.

39n

2023. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2 év volt a leghosszabb 26 voltam, 4 évig nem volt senkim, pedig próbálkoztam. Aztán végre lett valaki, 2 hónap után szakított velem. Utána egy évig senki, akkor jött valaki, aki 1 hónap után szakított. Megint egy évig senki, a kövi is 1 hónap után szakított. Aztán fél év múlva lett valakim, akivel egy évig együtt voltunk, de ő is szakított. Fél év múlva megint lett párom, aki most szakított velem januárban.

Nem tudom mi lehet a baj velem, de a hiba sztem az én készülékemben lesz. :D

35F

2023. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen 7 év után szakítottam, nem tudom pontosan, 2-3 hét múlva már mással voltam, ez már 10 éve tart
2023. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen fiatalok vannak itt:) Nekem hosszabb a kapcsolatom, mint bármelyikőtök életkora. Fuj, de utálom. :) Na jó, most látom, hogy vannak 30 felettiek is, akkor nem igaz, amit mondtam.
2023. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!