Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatot miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatot miért kell titokban tartani ha a felek függetlenek, egyedülállóak?

Figyelt kérdés

Magyarul,hogy amikor

nincs senkijük!Mehetne tisztán,felvállaltan minden. A közösségin pl a ffi már rég kiírta,hogy kapcsolatban,a nőnek egyedülálló az állapota.


2019. nov. 5. 14:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Magánügy fogalmát te nem ismered? Pedig ideje lenne.
2019. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor lenne magánügy ha nem lennék valamilyen szinten érintett!
2019. nov. 5. 14:29
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Tehát ha valakinek nincs kirakva facbookra, hogy "Kapcsolatban", akkor az illető titkolja a kapcsolatát?
2019. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tök felesleges reklámozni a kapcsolatot facebookon, elég ciki ha 16 éves kor felett ezen valaki képes fennakadni. Nekünk se volt sose bejelölve, ettől még együtt vagyunk és minden hozzánk közel álló tudja enélkül is, idegeneknek meg mi köze hozzá? Mondjuk nekünk rejtve van amióta regisztráltunk, nem egyedülállónak van beállítva, de ez szerintem részletkérdés. Minél kevesebb személyes dolgot oszt meg magáról az ember ilyen platformokon, annál jobb.
2019. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Miért nem igy van?

Szerintem neked sem esne jól ha együtt vagy valakivel és egyedülállónak van kiírva.

2019. nov. 5. 14:37
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Én se írtam ki sokáig, egyszerűen nem érdekelt annyira, hogy módosítgassam.

A lakhelyem is a régi még, pedig 5 éve elköltöztem. Kit érdekel? :D

Én végül kiraktam hogy kapcsolatban, hátha akkor kevesebb gyökér mozdul rám, de amúgy nem érdekelt volna.

Szüleim 26 éve házasok, nincs kirakva nekik. Kapaszkodj meg, apósom nincs is fent face-en, úgyhogy anyósomnak még annyira sincs kirakva.

Döbbenet. :D

2019. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem neked sem esne jól ha együtt vagy valakivel és egyedülállónak van kiírva.

Nem esne szarul, mert leszarom a facebookot, semmit nem jelent. Nem vagyok már tini.

2019. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Oké..ennyit a facebookrol..

De attól még lehetne nyíltan mutatkozni nappal is nem? Munkába is busszal megy a hölgy pedig én is bevihetném kocsival.

Akkor én is leszek egyedülálló státuszú és kész.

2019. nov. 5. 14:45
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
Exem volt ilyen. Azért ex, mert ő továbbra is ismerkedett másokkal. Ezért ügyelt rá annyira, hogy fb-on ne is derüljön ki, hogy együtt vagyunk.
2019. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egy 3.000 fős településen élünk. Itt él a nő exe is,akivel 10 hónapja szakított,de tényleg nincs köztük semmi,mert állandóan beszélünk,kommunikálunk estétől reggelig együtt vagyunk stb.
2019. nov. 5. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!