Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonime42 kérdése:

Nemrég szakítottam a barátommal most meg hiányzik....mit tegyek?többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van a barátom vagyis hát volt barátom és ugye szakítottunk de most hiányzik....és egyre jobban húz arra a szívem hogy menjek vissza hozzá

2023. febr. 21. 07:45
1 2
 1/12 Ywerd ***** válasza:
81%

1. Mióta voltatok együtt?

2. Hány évesek vagytok?

3. Hányadik kapcsolatod?

4. Baráti társaság?

5. Miért szakítottál vele ?

6. Mi volt jó,rossz vele ?


Ezeket a kérdéseket szerintem jobb ha vegiggondolod.

2023. febr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
"többi lent > és leírja ugyanazt, mint amit a kérdésben 🤦‍♀️ sokmindent megtudtunk. Így nem lehet segíteni
2023. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
2:Igaz. 😁🤭
2023. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el. A szakításnak vannak fázisai, lelki menetei, ez is egy gyàszfeldolgozási folyamat. Amikor szakítasz akkor dühös vagy, fájdalommal teli, intenzíven érzed át a fájdalmat, aztán nem beszéltek, feljönnek a jó emlékek, elkezded az érezni hogy hiányzik, győzködöd magad hogy mégis jó volt, közben telik az idő, továbbra sem beszéltek, és egyszer csak le tudod zárni. Szakítani nem szoktunk heccből, ez egy alaposan megfontolt, felelős döntés, amikor már elég az egészből. Azt realizáld hogy miért lett vége, ez kell eszedbe jusson, erre gondolj, ne a pozitív emlékekre.
2023. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Üljetek le, beszéljétek át a lehetőségeket, minden bizonyára szereted, ha húz a szíved vissza, egyébként a legtöbb probléma helyrehozható ha mindkét fél hajlandó rajta dolgozni. De szerintem adjatok egy kis spontanitást a dolognak, menjetek el randizni, szerintem egy randi alatt eldőlhet hogy ottvan e még a tűz, és van e értelme dolgozni a dolgon.
2023. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne jöjjetek össze újra…legalábbis most még ne… küzdjetek meg egymásért, ismerjétek meg újra a másik felet, ha van értelme úgy is egymásra találtok de már egy új kapcsolatban, ami új élményeken és tapasztalatokon alapszik
2023. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hozok erre egy elég furcsa példát. Van egy sorozat ami 10 részes, abból az első 7 rész nagyon tetszett de az utolsó 3 nem, elég sok kritika érte a sorozatot emiatt. Kis idő múlva jön az új évad. A te döntésed hogy adsz e neki egy esélyt, és megnézed az első részt hogy a kritikák miatt változtattak e a sorozaton vagy sem. Lehet hogy nagyon nagy pozitív csalódás lesz az utolsó 3 rész után, de az is lehet hogy nem és csak az idődet húztad vele. Ha nem nézed meg akkor lesz időd egy új sorozatot találni helyette, de arról sem tudhatod előre hogy jó lesz e vagy sem. Viszont az új évadból nem fogják örökké adni az első részt, mert jön helyette a második, van egy kis időd dönteni hogy megnézed e vagy sem de nem végtelen.


A lényeg amit ebből ki akartam hozni, hogy bárhogy is döntesz nyerhetsz és veszíthetsz is.


Az egyetlen rossz döntés viszont az ha nem döntesz addig amíg még a te kezedben van a döntés.

2023. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^ már ami normális volt
2023. febr. 21. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele ha hiányzik?
2023. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jutottál valamire kedved kérdező?
2023. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!