Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem hiányzik abszolút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hiányzik abszolút a lány, akivel szakítottam nem is szerettem igazából?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerethetted, de túl vagy rajta, vagy soha nem is szeretted.
2023. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem hiányzik, attól még holnap hiányozhat. Lehet, hogy még nem tudatosult benned a helyzet véglegessége.
2023. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn szakítottam vele, már 1 hete
2023. febr. 13. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem hiányzik senki, akivel szakítottam. Azért szakítottam velük, mert nemhogy nem adtak semmit az életemhez, még el is vettek belőle, leszívták minden energiámat minden szinten. Kinek hiányozna az ilyen?

Eleinte őszintén szerettem őket, egészen addig amíg el nem kezdték kihasználni, amit kapnak tőlem és elfelejtették, hogy illene néha velem is törődni, és nem csak követelni a saját igényeiket. Így könnyen meghal a szerelem.

Te miért szakítottál?

2023. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha amugy is sevele se nélküledes volt az egész, érthető is.
2023. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kiderült róla, hogy egy bűnözőt beenged a házába, és pénzt fogad el tőle, illetve voltak egyéb hülyeségei
2023. febr. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!