Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 hónapja lett vége a 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja lett vége a 4 éves kapcsolatomnak, sőt, az új párom miatt szakítottam. Normális, hogy ennyi idő után még mindig hiányzik az exem néha?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem működött régóta és jogosan léptem ki. Néha még mindig eszembe jut és akkor hiányzik, pedig nagyon szeretem a mostani barátom, sokkal jobban, mint az exem.

2023. febr. 18. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, elhagytad, ráadásul másért, akit nagyon szeretsz. Akkor mi hiányzik?
2023. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy normális-e, hogy néha eszembe jutnak az együtt töltött pillanatok. Egy igazi karakter volt és az első szerelmem, akit soha nem felejtek el.
2023. febr. 18. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Inkább nosztalgiázásnak nevezném, a szép emlékek felidéződhetnek bármikor. Azért azt se felejtsd el, miért szakítottál.
2023. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális. Mit meg nem adnék, ha egyszer azért kéne szakítanom valakivel, mert jön a következő...


Remélem, rosszul érzed magad! Meg is érdemled.

Tudod, kivel beszélgess az exed hiányáról? A mostani pároddal! Megnézném a fejét.

2023. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem, ez nem normális szerintem.

Én a mostani párom miatt hagytam el az exem. A párom jelezte, hogy kapcsolatot szeretne velem, belementem, szakítottam, másnap összejöttünk.

Amennyire lehet, tisztességesen kezeltem a dolgot, nem hazudtam senkinek, az exnek is megmondtam, hogy egy új kapcsolatnak szeretnék esélyt adni, felé elmúlt a szerelem.

Nálad nem múlt el teljesen? Vagy nem vagy biztos benne, hogy jó döntés volt? Így lehet, hogy rossz ötlet volt szakítani.

2023. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálam is pont így történt, mint a 4-es. Kedves 3as, arról meg nem mi tehetünk, hogy a nők/pasik tojnak a fejedre, talán tenni is kéne vmit érte nem nyivákolni...
2023. febr. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!