Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgoztad fel, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoztad fel, amikor szakított veled a párod?

Figyelt kérdés
Hogy teltek utána a napjaid? Mikor sikerült továbblépned?
2023. márc. 13. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hagytam magamnak egy hetet az önsajnálatra, hol sírtam, hol dühöngtem, hol a társkeresőre regisztráltam és 2 óra múlva már töröltem is magam. Aztán szépen lassan végiggondoltam mi az amit tudtam tanulni a kapcsolatból, és megráztam magam, hogy van élet ezen kívül is. Nekem az segített, hogy letiltottam mindenhonnan, így nem nézegettem kényszeresen, mint egy bolond. Aztán idővel egyre kevesebbszer jut már eszembe.
2023. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szabit kellett kivennem mert totál összeomlottam, 10 nap alatt lement 8 kg, emésztési gondjaim lettek, 2 hónapig totál padlón voltam, aztán szépen elmúlt ez az egész, összeszedtem magam és elkezdtem megint edzeni és örökbe fogadtam egy kutyát is😄
2023. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem a szakitas fáj hanem a többi pasi a volt pasim viszonylatában.


Pl volt pasimnak jó kocsija van, arra nagyon igényes de nem a kocsival nőzik utalja ha azert szeretnék. Ez mellett rengeteget buliztunk is a kocsiban tanitott vezetni is és a haverjaival is kész elmény volt az egész utazás mindig

Ellenben más pasikkal ismerkedve szakítás utan, más azt akarja nekem magyarázni hogy nem kell a kocsi az elethez meg jó a céges busz is. Persze nem kell. De nekem egy élmény volt..es az vár hogy mással majd vonatozgatok meg elore meg kell beszelni mikor hol találkozunk meg meg kell nézni a csatlakozást, remegni a hidegben a vonatot várva, másnaposan reggel az elso vonatot, na lapozok


Aztán a volt baratom elhalmozott szerelemmel fogyelmességgel törődéssel, mindennel amit akarsz

Erre ismerkedem pasikkal, és hát.., utalgatnak a szexre, degradálnak egy lyuknak, sétálni akar randin a hidegben, azt se tudja kellenék e neki, majd randi utan kiderul meghiv e egy kávéra..

Megérdemlem e:D


Aztán volt barátom talan 190?

Erre ismerkedem és egy 160as bíztat hogy lehet ő több 165 nél..


A volt barátom kb egy bunyós rosszfiú, akivel ismerkedem másik, bajban még nekem kéne őt megvédeni soha életében nem volt még férfi mos főz dolgozik filmet néz es ez minden napja


A volt barátommal tv-re se volt soha időnk állandóan izgalmak kalandok az Élet, haverok rokonok utazás, drámák, szenvedély

Más meg ha ír: dolgozom, fúrdök, dolgozom eszek, dolgozom fürdök, nem is tudom mikor voltam utoljára az ejszakában


Ha a volt barátom hívott már az elején is millio cset, tartalom!, egyik szóból/témábol jött ezer masik. 2 percen belül is 6 féle téma.

Es ismerkedem és mizu? Jól aludtál? Mit csinálsz? Velem semmi. És ekörül forog akár hónapokon is át.hogy mizu.


Engem nem a szakítás keserít el.

Nem az egyedüllét.

Hanem ez.


Nehogymár csak a volt barátom legyen az egyetlen életképes szocializált értelmes férfi az egész földön aki még férfinek is néz ki beszelni is tud gondolatai is vannak és élmény vele az élet.


Nehogymár a többi ilyen iq nulla selejt legyen csak!


Na nekem EZ fáj!

Nem is fogom feldolgozni soha, nem fogadom el azt hogy egy értelmes férfi sincs. Zúzok. És kikiabálom a világba is ha kell.

Aztán majd feladás összetörés meg a többi is jön valszeg.

Nem a volt barátom, nem a szakítás miatt. Hanem a jövőkép hiánya miatt.

2023. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig játszottam azt az érzelmi hullámvasutat mint az első, utána sikerült lenyugodnom és megértenem hogy miért történt így. Viszonylag békésen váltunk el, megkértem hogy ő tiltson le mindenhonnan mert ha én tiltottam fél óra múlva levettem a tiltást és nézegettem ugyanúgy. Miután ez megtörtént elindult felfelé, kb 1 hónap volt mire elkezdtem egyedül is jól lenni és belevetődtem az ismerkedésbe csak hogy lefoglaljon. Olyannyira sikerült lefoglalnia hogy most úgy néz ki lesz is új barátnő :)

23f

2023. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Nemhogy örülnétek hogy átengedem a vonatozós filmezős szókincshiányos szexre menő pasikat akik randin szigoruan csak sétáltatnak és naponta megkérdezik h mizu es hatalmasakat lehet velük csevegni ezeken a magaslati a szinteken. Pont jól teszem hogy nem mérgezem az eletüket magammal:D
2023. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Az alkohol és némi gyógyszer csodákra képes...
2023. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

A csaj hetek óta teljesen passzív volt, zárkózott, de nem szólt egy büös szót sem. Végül én kérdeztem rá, hgoy szakítani akar-e, amire csak mondta, hogy igen. Foglmam sem volt az okára, szóval nagyon nem tudtam mit kezdeni vele.

Rá kb 1 hónapra jöttek cserediákok külföldről és az egész csereprogram végén volt eg ykisebb buli, ahol több mint 100 ember előtt rendesen kihangosítva ahogy kell egy szál elektromos gitárral eljátszottam+elénekeltem ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=rgpJPJ7MAZ0&ab_channel=Kyv3r


Aztán belázasodtam és egy hétig otthon maradtam. Aztán egy fél évig még agonizáltam. Közben összejöttem egy másik csajjal, akivel amúgy jól megvoltunk, de nem tudtam rendsen rá fókuszáni.

Aztán egyszer ez az újdönsült barátnő (akivel amúgy sosem beszéltünk az exről) a fejemhez vágta, hogy most már azért igazán eldönthetném mit akarok. Egy pillanat alatt kitusztult a fejem és elfelejtettem az exet. Aztán Rá 6 évre el is vettem feleségül ezt a lányt és soha nem eresztem:D

2023. márc. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hogy pár nap őnsajnálat után éltem tovább az életem és kész.

N 31

2023. márc. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Minden percben sokan szakítanak.

És aki szerette a másikat,akit elhagynak,az összeomlik,megáll neki az idő.Aki nem így érzi,az nem is szerette igazán azt,aki most eldobta.

Négy kapcsolat után egy volt, ami igazán fájt és bár nem ma volt a szakítás,ha eszembe jut,elszorul a szívem.

Két nappal a szakítás előtt még úgy ment el dolgozni,hogy átölelve azt mondta,nem tud élni,csak velem..

Aztán jött a hétvége és vállvonogatva elmondta,hogy nincs holtomiglan és másba szerelmes.Felöltözött és elment a másikkal randizni.Három év után mint akit betonnal pofánvágtak.

Évekbe telt míg felálltam,de most is magam előtt látom,ahogy vonogatja a vállát....

Tanultam belőle.De azóta sincs senkim.

2023. márc. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első szakitasom után két hónapig voltam a padlón. Mivel az első volt, nagyon intenzív érzelmeket éltem, egy hétig nem ettem, fogytam 10 kilót. Utána szépen lassan rendbe jöttem.

A második szakitaskor kb 2-3 hétig éreztem magam rosszul, de főleg ideges voltam, nem szomorú, mert nem értettem, hogy miért nem én vágtam ki :D

A harmadik viselt meg a legjobban. Hiába töröltem mindenhonnan és nem beszéltem vele, kb 1-2 évig biztosan eltartott, míg lezártam. Már nem akartam tőle semmit, de annyira átvágott és megalázott, hogy igen hosszú ideig fajt.

2023. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!