Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra miben nyilvánul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra miben nyilvánul meg ha egy férfi/nő gyerekesen viselkedik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem tudja mit akar, döntésképtelen, bulizgatós, nem tudja a jövőtől mit akar, vagy nem is tesz érte, csak szórakozásból áll az élete, nem szavahihető, komoly dolgokon vihorászik, stb... szerintem ez nem szorul magyarázatra.


26/F

2017. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt még kiegészíteném azzal pl., hogy nem tud/akar felelősséget vállalni a saját döntéseiért, tetteiért, hibáiért, és szabotálja a konfliktuskezelést.
2017. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Gyerekes? Olyan mint a párom és én is. Gyereknek lenni jó, a fenének kell a felnőttek élete.
2017. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én csak azt említeném meg, ami alapján egyből eldönthetem, hogy egy nagyranőtt csecsemővel beszélek-e. Ezen kívül rengeteg következménye van annak, ha valakinek még nem nőtt be a feje lágya, de ez alapján tudok a leghamarabb rájönni erre a tényre: Beszéde nem átgondolt, logikát mellőző, látszik, hogy nem saját közvetkeztetések révén jutott el egy állításához, így gyakran emleget közhelyeket, amit mások adtak a szájába és nem pazarolta arra az energiát, hogy merengjen kicsit azon, hogy helyénvaló-e a sztereotípia. Egyik másik jele a gondolkodás hiányának, hogy rengeteg érvelési hibát követ el a beszédében. A mondandóját nem képes racionálisan alátámasztani, vagy belátni, hogy belső intuíciók vezérlik egy döntésében.
2017. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vállal feleősséget ha vmit elront vagy elnéz, mindig más a hibás, másik ember vagy az érzései amire nem kellett volna hallgatnia ( tipikus megcsalásos duma), rossz paszban volt, más idézte elő stb

Nem dönt egyedül, párja, anyuci, haverok befolyása a mérvadó, elfogadja gondolkodás nélkül az érveiket.

Nem vált le az anyjáról pl nem tud vele értelmes felnőtt vitát lefolytatni érvelni, inkább duzzog, hallgat, lázadozik. Vagy ellentmondani sem tud egyáltalán.

Durcizik a megbeszélés helyett, kamaszosan lázong a feladat ellen, a teher ellen.

Megígéri de nem érz a felelősséget egy ígéretben.


Mi nem gyerekes? Bolondozni, viccelni, dedós játékban is örömöt lelni, rajongani valamiért pl hobbi stb., segíteni a szüleinek ( nem csicskázni!), kicsit naívnak lenni, hinni a jóban

2017. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!