Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális pasim mert szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasim mert szakított mert megtiltottam neki hogy állva pisilhat a wcbe nállam csak ülve engedtem neki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 18:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
Én meg nőből se igazán láttam olyat, aki felhajtja az ülőkét, mielőtt lehúzná a wc-t. :D
2023. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
46%
egyetlen jó döntés amit hozott, amióta megismert téged.
2023. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Leveltetu ***** válasza:
42%

#15, #17 sehol sem irja a kerdesben, hogy melletolta volna a hugyot csak annyit ir, hogy megtiltotta...namarmost....vagy azert mert lusta a kerdezo takaritani a sajat lakasaban, vagy azert mert vannak olyan "rejtett kepessegei" amivel sikeresen ki tud erdemelni egy jo nagy verest ha olyan a partnere...vagy azert mert ugy gondolja, hogy joga van barkitol ilyet kerni.....vagy csak egyszeruen o akar lenni az alfa a parkapcsolatban.


Barmi is az oka, hogy ilyet kert (mivel nincs teljesen reszletezve) egy kapcsolat 2 emberen mulik es ezek osszhangjan meg kompromisszumain.


Kerni lehet, megbeszelni lehet majd lepni amennyiben nem sikeres a procedura.

De valakit utasitani nagykorukent...az eleg gaz..nem csoda hogy a pasi dobott kerdezo...


Egy normalis pasi felemeli az uloket, beletalal a WC-be, ha esetleg felpriccol a csesze peremere akkor azt ltorli majd utana lehuzza a WC-t es lehajtja az uloket.

2023. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Mézga Krisztina ***** válasza:
61%

Jellemző, h férfi soviniszták válaszoltak erre a kérdésre.

Nem tiltotta volna meg a kérdező a partnerének az állva pisilést, ha nem lett volna gyomorforgató tapasztalata a témában. A férfiak nagy százaléka - amint ez itt is kiderül - tojik arra, mit hagy maga után, mert azt hiszi, attól férfi, h állva pisil.

Úgy látszik, nagy részük még az állatvilághoz tartozik, uis az állatok pisilik körbe a vadászterületüket és a nőstényeket.

Hát ha csak az ettől meg az állva pisiléstől érzi magát férfinak vki, akkor nagy a baj...

Kedves Kérdező!

Hagyján az ülve pisilés! Én azért is menesztettem pasit, mert nem volt hajlandó levenni a cipőjét. Nekem ne jöjjön be a lakásba senki, aki az után a járdán beletapod hányásba, köpetbe, csövihúgyba, kutyakakiba, sőt embersz@rba! S ha ezt nem érti meg, és dominanciaharcot akar látni mögötte, Isten áldja! Pááá-pusziii!!!

2023. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
5%
állva pisilés alapjog a férfinak. Olyan, mint levegőt venni.
2023. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Feltakarítania pedig, ha melléhugyozik, alap kötelesség. Különben arra az ajtó.
2023. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy megtiltottad? Ő egy gyerek, hogy megtilthatsz neki valamit? Inkább meg kellett volna kérned.
2023. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!