Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtiltotta, hogy cigizzek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtiltotta, hogy cigizzek. Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés
Igen tudom, hogy káros, rákot lehet tőle kapni és büdös is. Viszont felnőtt nő vagyok had döntsem már el, hogy nekem mi a jó. Régen 7-8 szálat szívtam el egy nap, tudta nagyon jól, hogy cigizek mégis összejött velem. Bárhova mentünk netán rágyújtottam nem beszélt velem utána 2 napig!! Aztán ajánlottam neki egy alkut. "Tiszteletben tartom,hogy nem szereted ha cigizek, ezért mi lenne kezdésnek ha találkozás előtt nem gyújtanék rá, hogy ne legyek büdös illetve ha 5 napot vagyunk együtt addig eszembe se fog jutni rágyújtani" Ezt az elején elfogadta. Aztán megtudta, hogy egyszer rágyújtottam a barátnőimmel. Akkor ultimátumot adott, hogy soha többet nem cigizhetek vagy ha cigizek is akkor azonnal szakít. Utána nem cigiztem közel 3 hónapig, nem is értékelte, majd nagyon felidegesített és rágyújtottam. Azt mondta ezek után ha még egyszer rá merek gyújtani ő meg fog halni. Ez decemberben volt. Én az elején nagyon paráztam, hogy nem merek stb. Bírtam is megint hónapokon át aztán elkapott a harag, hogy hogy lehet valaki ilyen. Március óta cigizek titokban. Nem sokat heti 2 szálat max. Ő erről nem tud, azóta nagyon szeret mióta "leszoktam". Gondolkoztam rajta, hogy elmondom neki az igazat de soha többé nem állna velem akkor szóba. Viszont én szeretem és nagyon hiányozna viszont ilyet ne kérjen tőlem. Tudom, hogy ha nagyon szeretném kibírnám de ennyi erővel ha ő nagyon szeretne elnézné nekem.... Míg cigiztem nem is éreztette, hogy szeret viszont mióta úgy tudja nem cigizek azóta jobban érezteti. Barátaim kidobnák a fenébe, meg rossz véleménnyel vannak erről.

2018. aug. 23. 10:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
Én is kidobnám a fenébe... Meg lehet ezt oldani kompromisszumokkal, találkozás előtt egy fogmosással, satöbbi.
2018. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Persze, utána mindig mostam fogat. Neki úgy sem volt jó. Ő szerintem egy kitalált személybe szerelmes akit saját igényei szerint alakított, nem belém..
2018. aug. 23. 10:27
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Én is elkövettem ezt a hibát anno. Aki maga nem akar leszokni, nem is fog, de annyira szerettem volna, hogy működjön... nincsenek nagy elvárásaim, de ez köztük van - sajnos utálom a dohányzást. A mostani párom is cigizett, de a kedvemért letette. Nem kértem meg rá, de megmondtam, hogy nekem ez sajnos egy ilyen dolog, sok mindenben alkalmazkodok de ebben képtelen vagyok. Ha úgy van, maximum békén hagyjuk egymást. Szerencsére neki nagyon könnyen ment, talán ezért, mert ráhagytam... Egy szó mint száz, a te esetedben azért gond ez az egész, mert úgy akar megváltoztatni, hogy te nem akarod. Én úgy vélem, hogy meg fogja keseríteni a kapcsolatot, mindenesetre ez a titokban dolog nagyon köcsög, inkább állj elé és mondd meg a szemébe, hogy NEM akarsz leszokni, elfogadja vagy vége. Én, mint antidohányos még ezt is előbb elfogadnám, mint a simliskedést.
2018. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%

Ne cigizz.

Én is leszokóban vagyok, kicsit néha befeszülök, de olyankor mindenkit elküldök a zsiráf román qurwa anyjába, lemegyek gyúrni, beverek egy sört, aztán nyugalom van.

Ja, ezt a zsarolós fäszt meg dobd ki, anyjával szórakozzon.

2018. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
65%
Hat, az a baj hogy a valosag egy akaratgyenge, allandoan budos (hiaba mosol fogat, a borodet, hajadat stb. nem tudod lecserelni) valaki, szoval az az elkepzelt kep persze, hogy vonzobb :"D.
2018. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
3-as! Én megértem az ilyen embereket. Viszont! Az ilyen ember akkor ne jöjjön össze olyan emberrel akiről tudja! hogy dohányos.
2018. aug. 23. 10:36
 7/38 A kérdező kommentje:
5-ös. Nem vagyok büdös. Általában azt a heti 2 szálat is este szoktam elszívni otthon fürdés előtt, utána megyek fürdeni, hajat mosni, majd reggelig 2x fogmosás, spray, parfüm, testpermet, rágó. Had legyen már ennyi élvezet az életemben, hogy meló után huzósabb napokon rágyújtok egy szálra. Nem iszok, nem drogozok, nem veszek semmi pluszt. Igyis ugyis meghalunk hamar, legalább élvezzünk valamit a rövid életből.
2018. aug. 23. 10:39
 8/38 anonim ***** válasza:
38%

Jaj, az összes bagós azt hiszi, hogy nem büdös :D Attól, hogy neked már nincs szaglásod, hidd el, más érzi. Ne legyél már ilyen naiv.


Döntsd el, a cigike a fontosabb, vagy a párod. Felnőtt nő vagy, ahogy írod, el tudod dönteni, akkor tedd azt.

2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Egy kapcsolatban lehet átbeszélni, ész érvekkel hatni a másikra, de tiltani????
2018. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem dohanyzo pasi vagyok,ha igazan szeretek valakit akkor kompromisszumot kötök velemha a bnőivel van cigizzen,ha hazajön mosson fogat öltózzön át es akkor jöhet!

Siman működhetne,ha a párod nem egy egoista majom lenne,hogy bevizonyitsa Ö a dominans kan!

Tolerancia kérdése ez,ha gyereketek lenne ugyis abba kellene hagynod 1ideig....

Nali 1-2szal toleralhato,mondom ezt én akit szinten zavar a cigiszag!

2018. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!