Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kellett megosztania a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett megosztania a “legjobb” barátaival, hogy szeretők vagyunk és miattam akarja elhagyni párját?

Figyelt kérdés

Bemutatott a két legjobb barátjának akik szintén, szeretőkből lettek egy pár. és aztán elmondta költözni akar otthonról, mert folyamatosan veszekednek, neki már nem jó ez…


De most se tudom megemészteni, miért tette ezt…


Közöltem vele, hogy nem esett jól, és nem tartom korrekt dolognak.


Mondtam, hogy nem mondhatja meg a párjának se, hogy miattam szakít, csak 1-2 hónap után.



2023. márc. 20. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lol, be vagy tojva, hogy megszaggat a párja, mi? 😂😂😂
2023. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne mondhatná el nekik? Szerintem felelősebb, ha ezt meg tudja beszélni másokkal, és beszél is róla másikkal, mintha csak úgy hirtelen felindulásból, beszélgetés nélkül dönt. Örülj, hogy vannak mélyebb emberi kapcsolatai, az jó jel.
2023. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne veszekednének, mikor csalja?:D
2023. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Vicces egy nő vagy te...
2023. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem egy összetartó veled....

...:D

2023. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

1. Jaja én is erre gondoltam.


Miért nem szóltál előre a pasinak, hogy figyi annyit nem érsz, hogy a számba lépjenek miattad?


Figyu, nekem is bejön olyan pasi ahol nem akarnék problémát, de el is kerülöm.

2023. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Tűsarkuval majd alád tol ..
2023. márc. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"Közöltem vele, hogy nem esett jól, és nem tartom korrekt dolognak." Hm, valóban, vannak itt más nem korrekt dolgok is :)
2023. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád költözik? Van gyerek? Hát ő eleve nem egy korrekt pasas, csalja a párját, ahelyett, hogy előbb lezárta volna azt a kapcsolatot. Sunnyogtok mindketten. Az a nő sem h.lye, tudni fogja, hogy miattad lett vége a kapcsolatának.
2023. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9-nél az igazság. Hiába ringatod magad abba az álomba, hogy veled nem csinálja meg ugyanezt. Gratulálok.
2023. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!