Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért érzem azt mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért érzem azt mindig, hogy én nem akarom megosztani az életemet senkivel?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és szörnyen rettegek az elköteleződéstől, és mindig is ilyen voltam..

Sokak szerint csak azért van ez, mert még nem találkoztam az igazival, de nem erről van szó. Mármint, aki ilyen szinten magának való, mint én, mégis miért vágyna arra, hogy valakivel 0-24-ben együtt legyen? Rettegek az összeköltözéstől, mindenféle bemutatástól, házasságtól,

de nem a megfelelés miatt, csak egyszerűen boldog egyedül az életem. Csupa olyan hobbim van, ami inkább magányos, pl. jóga, rajzolás, olvasás, újabban gitár, stb, és persze, érdekelheti ez a másikat is, de én pont azért élvezem őket, mert ilyenkor kikapcsol az egyedüllét, a magamba mélyedés, hogy nem kell beszélni közben senkivel. Kicsit művész típus vagyok. Már kamaszként is folyton elvonultam a szobámba.


Ettől függetlenül viszont a teljes szingliségre sem vágyom, jó lenne valakivel találkozgatni, nem csak szex miatt, szeretek pl kirándulni is, beülni valahova, mozi, ilyesmik. De eddig mindig azt tapasztaltam, hogy a pasiknál csak a két véglet van, vagy egy ribinek kezelik az embert, és leszarják, szexen kívül nulla beszélgetés, vagy pedig a nagyon sok, akitől nem kapok levegőt.


Tényleg nem létezik ilyen srác, akit szintén ez tenné boldoggá? És nem csak azért érné be ezzel mondjuk, mert addig vár az igazira...


26N


2022. jan. 30. 12:11
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
69%

Nem akarom felhozni a családi múltat, de fix, h egyedülálló szülőd nevelt.



A hülyeséget félretéve: van, akinek ez bejön, de nagyon keskeny mezsgye választja el a mindenkit megdugnék,gyere szombat este fricit a kissé introvertáltabb, elfoglalt férfitól.


Eddig milyen sikereid voltak ezzel az elképzeléssel kapcsolatban?

2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez ma sem akadály már. Nálam is kikötés, hogy ne kelljen összeköltözni/huzamosabb ideig a nyakán/nyakamon lenni, mert megvan a saját életterem, ami csak az enyém. Ezt csak a nyomulósok nem szokták tolerálni szerintem.
2022. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek, en is ilyen vagyok. Elsohoz annyit fuznek hozza, hogy nekem a mai napig egyutt vannak a szuleim, es harman vagyunk tesok, szerintem en pont az otthoni tomeg miatt lettem ilyen.

Volt egyebkent ugyanilyen maganakvalo exem akivel egyutt is eltem, de az evek alatt nagyon elmentunk egymas mellett, mert folyton csak a sajat dolgunkkal foglalkoztunk. Aztan probalkoztam egy extrovertaltabb sraccal, na o meg az idegeimre ment, mert hiaba volt onallo, de minden szabadidejet velem akarta tolteni, igy magamra nem jutott idom, es folyton az eletteremben volt. Talan 200 negyzetmeteren elviseltem volna.

Most egyedul vagyok, es igen, neha hianyzik hogy legyen valaki akivel kozos programokat csinalhatunk, egy oleles, szex, de vegulis erre vannak a baratok, ha meg nagyon hancurozni akarok, fel tudok csipni valami sracot.

De kozben sokkal jobb a kozerzetem, es jobban tudom epiteni magamat egyedul, ugyhogy most ugy erzem erdemesebb ezt az allapotot fenntartanom.

2022. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert nincs is értelme a párkeresésnek.
2022. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én is így vagyok vele. Szükségem van a saját személyes teremre, ahol csak én vagyok az úr. Minden tőlem függ, ha akarom, a földön hagyom a zoknimat, és majd akkor veszem fel, ha én úgy döntök. Ezen kívül az általános estéimet, amikor egyedül elvagyok a saját kis birodalmamban, - és vagy sorozatozok, vagy könyvet olvasok, vagy szimplán videojátékozok, de azt is szigorúan csak egyedül - nem adnám egy kapcsolatért. Ettől függetlenül eljárok én is néhanapján ide-oda, amikor éppen olyanom van. Moziba, vagy kocsmázni, de mostanában elég ritkák ezek. Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy lány is így álljon az élethez, mint én.


29/F

2022. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy nőttél fel, hogy túl hamar kellett önállónak lenned? Nem nagyon volt soha, akire számíthattál, vagy ha segítséget kértél, nagyon sokszor csak letoltak?
2022. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont fordítva, mindig mindent elintéztek helyettem. De ha hibáztam valamiben, vagy mást gondoltam, sokszor kiabáltak velem.
2022. jan. 30. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

"vagy egy ribinek kezelik az embert, és leszarják, szexen kívül nulla beszélgetés, vagy pedig a nagyon sok, akitől nem kapok levegőt."


Miről szeretnél beszélgetni?


Én ugyanez vagyok férfiben, szeretek sportolni, túrázni, olvasni, önfejleszteni, de nem tudnám elképzelni az életemet együtt élve valakivel meg hagyományos mérföldköveket meglépve.


Nőben pedig még hangsúlyosabb, amit mondtál, mert vagy az van, akitől nem kapok levegőt, vagy olyan, akinek mondhatni én vagyok az élő vibrátor, amikor éppen kedve van hozzám akkor bejelenti, hogy aznap este jönne és ha nekem esetleg nem jó az a nap, akkor érezteti, hogy bedurcizott.

2022. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, az mindegy igazából. Úgy értettem, hogy annak semmi értelmét nem látom, hogy csak néha lefeküdjek valakivel.. Azért valami tartalom is kéne.
2022. jan. 31. 02:16
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Úgy értem, hogy ennyire válogatós vagy külső terén, hogy ha simán csak szabadidős tevékenységre keresel férfit, akkor azok meg sem ütik a mércét?


Mert én a férfi oldalon azt látom, hogy kétféle nőnek van olyan problémája, mint neked. Az egyik, aki 100-ból maximum olyan 3 férfit húz jobbra, ezek pedig többnyire azok, akiknek van több tíz matchük más nőkkel is, így már csak kényelmi okokból se fognak megmozdulni vagy írogatni, amikor ebből a merítési mennyiségből mindig akad olyan, aki valóban lemegy ingyen ribibe és füttyentésre házhoz megy majd utána haza. Amelyik férfi ehhez hozzászokik, annak ugyanúgy nehéz leszokni róla, mint ha hozzászoksz ahhoz, hogy van házvezetőnő, kertész, szolga, stb.


A másik pedig, akinek nincs önkritikája és a külsejéhez képest az igényei túl nagyok és ezt nem látja, mert néha összejött neki valami kedvére való pasi és azóta ezt húzta meg magának standard vonalként.


Mindegynek pedig azért nem mindegy, mert nagy különbség van aközött, hogy Kant transzcendentális idealizmusáról, Beethoven 627. szimfóniájáról vagy éppen Dundika szerelmi életéről és VV Phaszpörgettyű sikkasztási ügyéről szeretnél beszélgetni.


Esetleg folyamatos (gyakran egyoldalú) lelki segélyt igényelsz, ami megint lehet konstruktív, mert mindenkinek lehetnek nehéz időszakai meg néha jó, ha kívülállónak elmondjuk, meg lehet egy konstans energiavámpír szituáció, amikor megfogadod a tanácsot, okosan bólogatsz a másik meg türelmétől függően pár hét vagy pár hónap után megunja, hogy mindig ugyanazokba a gödrökbe lépsz bele és panaszkodsz miatta, mert ettől előbb-utóbb egy szakember is kiég, nemhogy az, aki csak jófejségből akart segíteni.


Illetve a dolog intenzitása is számít. Hogy igényled a napi 3 alkalommal elküldött meglepi szivecskéket vagy szívesen veszed, ha leírja a másik, hogy éppen mit eszik meg látott egy cuki cicát a villamosmegállóban és duzzogsz, ha már 1-2 napig nem ír és majd szétdurransz a kíváncsiságtól, hogy vajon más nővel volt-e éppen, vagy éppen ellenkezőleg, attól mész a falnak, ha rendszeresen rád ír csak azért, hogy fenntartsa a kapcsolatnak tűnő valamit.

2022. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!