Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak hogy szakìtás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy szakìtás után ne érezzem magamat ennyire pocsékul?

Figyelt kérdés

Én mondtam ki, hogy legyen vége.

Tudtam, hogy fájni fog és megvisel.. de a tudat hogy én szakìtottam, ùgy hogy szeretem még jobban megvisel. Nehéz volt megtennem. A szakìtás oka: kevés időt tölt velem, sokszor nem figyel rám, veszekedéseket a szönyeg alá seperte mindig (sose akarta megérteni mi a baj), megrekedt a kapcsolatunk és kezdtem néha egyedül érezni magamat benne.


2023. márc. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Keress más férfit, attól jobb lesz! Csak majd jól válassz, nehogy azzal is baj legyen. A magad sikereinek kovácsa vagy, ebben az esetben a magad sikertelenségeié.
2023. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Idő. Én is ilyen helyzetben voltam pár hónapja, de már jobb. Mikor szarul érezt magam, mindig próbáltam tudatosítani magamban hogy meg kellett tennem és ez volt a helyes döntés, attól még hogy az érzések "hülyék"
2023. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lefoglalom magamat, probálom terelni a gondolatomat, de mindig csak ő jár a fejemben. A kérdések, az igéretei, a tervei, a viselkedése mikor fent és amikor meg lent van.
2023. márc. 27. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Idő. Meditáció.
2023. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel töltötte az idejét?
2023. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
“gyászold meg” ezt őt/kettőtöket, fölösleges sürgetni egyik napról a másikra. Nekem mindig az idő segített, és ha kitombolom magam, nem nyomom el az érzéseim, gondolataim hanem valakivel megbeszélem. Én mindig kiadtam a véleményem az exeknek is, zavart ha nem tudtam elmondani a legutolsó gondjait, pozitívumjait a kapcsolatnak és úgy lezárni hogy minden kérdésre választ kaptunk. Így sosem maradtak bennem plusz fölösleges gondolatok
2023. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idő kell ehhez. Tudom, ez most lehetetlen de hidd el segíteni fog az idő! Addig is foglald le magad a hobbiddal vagy bármivel ami örömet okoz neked, találkozz a barátaiddal. A legfontosabb viszont az, hogy ne tartsd vissza sosem a sírást! Sírd ki magad! Én is ezt tettem mikor velem szakítottak. Megkönnyebbülsz tőle utána
2023. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!