Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal közöltem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal közöltem, hogy nincs értelme folytatnunk a kapcsolatot, erre benyögte, hogy lehet terhes, ami lehetetlen, ugyanis védekeztem vele mindig gumióvszerrel, és ő esküszik, hogy nem hazudik. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 20:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Mert ostoba......
2023. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem akar elhagyni. Vagy mástól van a gyerek és ciki lenne ha kiderülne, ha az igazság, így inkább megpróbál veled maradni.
2023. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Mert be ijedt és megpróbál érzelmileg zsarolni. Csináljon előtted terhességi tesztet. Meg ha pozitív is, akkor sem vagy köteles maradni.
2023. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Csináljon tesztet, légy ott, orvos és persze apasági teszt.
2023. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Mi van, ha tényleg terhes?

Vegyetek holnap egy terhességi tesztet, vagy inkább kettőt. Ha már pár napja késik neki, akkor elég megbízhatóan mutatja, ha terhes.

Addig meg ülj le vele beszélni, hogy ez sajnos nem menti meg a kapcsolatot. Amennyiben terhes, úgy te szívesen fizeted az abortuszt, és nem tartod jó ötletnek, ha megtartja. De ha mégis: szülés után szeretnél egy DNS tesztet, mert gyanús, hogy gumi mellett terhes lesz. Amennyiben a tiéd, fizeted a gyerektartást. De nem akarsz részt venni az életükben, semmilyen módon.

2023. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondta, hogy TŐLED terhes, csak terhes.
2023. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Most szakítottunk hétfőn, és akkor mondta egyből. Fél éves kapcsolat volt
2023. febr. 12. 20:43
 8/31 A kérdező kommentje:
7 hónap alatt érdekes most lett terhes
2023. febr. 12. 20:44
 9/31 A kérdező kommentje:
99%, hogy hazudik, csak azt nem értem mire jó, és napok óta azt írja nem bírja nélkülem, menjek vissza hozzá, mert én vagyok neki a legfontosabb
2023. febr. 12. 20:48
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
#8: Volt már ennél nagyobb csoda is a történelemben. De könnyű kideríteni, hogy igaz-e.
2023. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!