Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet sikeres kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sikeres kapcsolat szakitas utan?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha szakitottak veled es te “vissza konyorgod” magad, ebbol sulhet ki jo?

2023. márc. 29. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2023. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Egy haveromnak összejött, azóta 3 gyereket nevelgetnek.

Igaz, nem visszakönyörögte magát, hanem visszaudvarolta magát, ott volt a csajnak amikor annak nehéz időszaka volt úgy is, hogy már nem jártak, stb...

Alapvetően sok esélyt én sem adtam nekik, dehát na, létezik ilyen is.

2023. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jo tudni, hogy vannak ilyen esetek is. Es a haverod el tudta engedni azt, hogy őt ez a lany mar 1x kidobta?


Marmint nincs benne semmi tuske azzal kapcsolatban, hogy elhagyta?..

2023. márc. 30. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

3, amennyire én tudom, nem, nincs. Már eléggé rég volt a dolog és a srác nyámnyilasága miatt hagyta ott.

Hozzá kell tenni, hogy a srác első kapsolata volt, a csaj meg rutinos férfifaló volt. Eléggé a csaj volt a főnök a kapcsolatban, de a szakítás után a srác kicsit gatyába rázta magát és határozottabbá vált, vszeg ez is közrejátszott, hogy visszahódította a csajt.


De mondom, azóta eltelt vagy 6-7 év, megházasodtak, gyerekeik vannak, saját házuk, vállalkozásuk..

2023. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, másik emberrel.
2023. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen, velem történt meg, hogy a csajjal miután szakítottunk visszament a régi palijához és azóta már családot alapítottak, gondolom én voltam az elrettentő példa. De még volt egy ilyen eset a baráti társaságomban, hogy pár évig külön éltek, mert túl fiatalok voltak mikor megismerkedtek, aztán újból összejöttek és már 10 éve együtt vannak.
2023. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, "Arra gondolok, hogy ha szakitottak veled es te “vissza konyorgod” magad, ebbol sulhet ki jo?" Ja, hát az önbecsülésed sutba vágod és alárendeled magad egy másik személynek, nem tanácsolnám, hogy ilyent tegyél, hacsak nem sub beállítottságú vagy.
2023. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért szeressek olyan embert, akinek én nem kellek?!
2023. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazabol vissza konyorges alatt arra gondolok, hogy valahogy megbeszelni vele a dolgokat es vissza menni hozza.


Tudom, hogy ez nem jo lepes, csak egyszeruen annyira szeretem, hogy bele hasad a szivem, ha bele gondolok, hogy elhagyott…


Viszont azt pedig nem thdom, hogy eltudnam e engedni, hogy mar 1x elhagyott es minden lepesnel azon rettegnek, hogy mikor teszi meg meg1x..

2023. márc. 30. 08:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán "megbeszélni a dolgokat" nem működne. Hiszen annak szakítás előtt (helyett) kellene megtörténnie és vélhetően pont azért történt a szakítás, mert nem sikerült.

Változtatni kell, mégpedig gyökeresen.


És fölösleges attól rettegni, hogy mégegyszer elhagy. Az emberek csakúgy ok nélkül nem hagyják el egymást.

2023. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!