Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írjak neki ezek után? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki ezek után? Hogy annak ellenére, hogy nagyon szeretem és ő is engem 1 hónap után lezártnak tekintem a kapcsolatot és megpróbálok továbblépni.

Figyelt kérdés

Tehát szakított velem a párom kb. 6 hete, eleve távkapcsolat volt azt mondta elhidegült, meg felhozott még pár zavaros érvet. Az egyetem miatt nem tudtunk túl sok időt együtt tölteni hétvégén pár órát esténként, nagy a nyomás neki az egyetemen és ezt megértem.


Viszont pár napja beszéltünk én írtam neki és nála találkoztunk, azt hittem megcsalt és már másik életet kezdett, de kiderült nem erről van szó, jobban magaalatt van mint én és elveszett meg zavarodott, azt mondja még mindig szeret meg megöleltük egymást és nagyon szorított mielőtt elmentem, meg megcsókoltam 1x viszont a második próbanál elhuzta a fejét.


Erre 1 napra rá összefutottunk egy bulin, amin a barátnőivel volt.. nem tudtuk, hogy ott lesz a másik. Részegen odajött és mondta, hogy a barátnői szerint én biztos bosszubol mentem uj kabatban meg parfumben cipoben, meg szerinte is csak bosszut akartam allni O.o de igazából ezek olyan dolgok voltak amiken szerette volna ha változtatok a kapcsolatunk soran, viszont en a penzem ra sporoltam es a kozos jovonkre. Több ilyen dologrol is beszámoltam, hogy változtattam rajta és javítottam magamon, ezt is a bosszunak tulajdonitotta, hogy megmutassam nekem milyen jol megy... Én mondtam neki, hogy szeretem és összeköltözhetnénk az ő városában és ingáznék. Erre a válasz, hogy ő is szeret, de abban sem biztos, hogy az összeköltözéssel megoldódnának a problémák. Ő elment sirni a wcbe en pedig haza. Ra 1 orara irt meg keresett, hogy jol vagyok e hazaertem e es hogy nem akart megbantani es osszezavarni, majd valamikor beszelhetnenk.


Masnap irtam vissza neki, hogy jol es, hogy igen beszelhetnenk. Kerdeztem, hogy mikor? Es sajnalom, hogy nem irtam neki vissza ejjel, annyit irt flegman, hogy nem baj es ennyi. Utana irtam, hogy rosszul estek a dolgok amiket hisz rolam meg mondott nekem. Azt mondta nem gondol rolam semmi rosszat, de nem kellene 2 naponta beszelnunk es most idore van szuksege es ne is chateljunk.


Nekem viszont kezd elegem lenni ezekbol a varakozasokbol, nem tudja mi baja, össze van zavarodva. Írnék neki csak annyit, hogy 1 hónapot adok neki, hogy kitalálja és utána en lezártnak tekintem a dolgot. Vagy csak varjak turelmesen heteket vagy honapokat?



2023. márc. 12. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyít téged, drámázik.
2023. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakított veled, hülyére vesz, tiltsd le és ne találkozz vele többet.
2023. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, amit érzek és, hogy 1 hónapot várok, hogy átgondolja, ha azután sem tiszta neki akkor lezártnak tekintem a dolgot részemről, akármilyen nehéz is. Szóval ja, nagyon sokat sír meg zokogott rengeteget amikor találkoztam vele akkor is, meg kérdezgettem hogy érezte magát a beszélgetés után és azt mondta utána is hajnalig sírt. Nagyon labilis... talán még van esély, ezt az 1 hónapot ki lehet bírni úgy érzem.
2023. márc. 12. 13:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg őszinte volt mikor azt mondta nincs más, és ő volt felháborodva, hogy ilyet feltételeztem egyáltalán. A 3 ölelés egymás után, meg hogy szeret még mindig és nem hiszi, hogy jobbat fog találni nálam valaha is és ő mindig szeretettel fog rám gondolni arra húz hogy még van esély, habár azt mondta ez a beszélgetés olyan volt mint egy második szakítás. Eléggé össze vagyok zavarodva már én is.
2023. márc. 12. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt írta kihűltek az érzései, nem szerelmes már, persze attól szeret mint embert és ezért van összezavarodva. De ez nem indok arra, hogy téged is összezavarjon. 1 hónap után még mindig lehetséges úgy fog érezni, vagy túl lesz a kapcsolaton teljesen. Te meg ő rá vársz? Nem sok értelmét látom, de te tudod...
2023. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát de nem igaz, hogy nem tudja azt mondani, hogy ne is próbálkozzak, mert vége. Az az ölelés nem olyan volt, hogy jajj szeretlek mint egy jó barátot megölellek, hogy ne sírj, hanem majdnem kettéroppantott és konkrétan ő bőgött. Meg ha nem kacsintgat mások felé, tehát nincs harmadik az is arra húz, hogy érez még irántam. De majd kiderül. Régóta ismerjük egymást kb. 13 éve és 5 évet voltunk kapcsolatban ez az 1 hónap ide vagy oda megér nekem ennyit.
2023. márc. 14. 18:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a közös képeinket sem törölte... meg mindent ugyanúgy használ amiket tőlem kapott.. meg a fb storykat is nézte mindig amiket kiraktam azóta hogy szakítottunk. Én mikor szakítottam valakivel akkor minden cuccát elraktam messzire és nem dédelgettem meg nézegettem a profilját, ezért különös számomra ez.
2023. márc. 14. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek volt az életében legalább egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolata. Csak utólag jössz rá, hogy időpazarlás. A szerelem ennél sokkal tisztább és egyszerűbb, nincs játszmázás, nincs bonyodalom, nincs az, hogy nem tudja az egyik fél, hogy mit akar. Majd akkor érted meg amikor eljön az igazi. :)
2023. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Húú igazatok volt :D sikerült kihúzni belőle, hogy mit is akar :) addig kérdezgettem meg erőltettem, hogy mondja el (persze mindig " beszéljünk máskor, nekem most rengeteget kell készülnöm és ha írogatunk csak elveszi a figyelmem, majd valamikor beszélünk") es a kerdesre, hogy latja-e eselyet a jovonknek jott a valasz vegre, hogy most nem és ezután egy hosszu regeny melyben leirja, hogy mekkora egy szar alak vagyok es soha nem torodtem vele / ertettem meg. Ezért kár lett volna heteket vagy honapokat várnom. Ja és ő nem kérte, hogy várjak rá.
2023. márc. 15. 18:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek után még azt írta, hogy két hét múlva ha meglesznek a vizsgái majd beszélhetünk mint 2 normális ember :))
2023. márc. 15. 18:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!