Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már úgy, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy ilyen miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon ismertem meg a barátomat, a szüleimet pedig sajnos ez idő alatt elhanyagoltam, amit nagyon megbábtam. Volt már közületek valaki ugyanígy, és szakított azért, hogy a szüleivel bepótolja a párkapcsolat miatti kiesett időszakot? Nem ítélkezést kérek, hanem tanácsot, véleményt.

2023. ápr. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A szülők gyakorta zsarolják a gyerekeiket érzelmileg amikor az kapcsolatot létesítene csóri.
2023. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért kellene ezért szakítani? tölts több időt a szüleiddel és a probléma megoldva.


Majd ha lesz gyereked, akkor azt is lepasszolod valakinek, csak hogy a pároddal meg a barátaiddal tudj időt tölteni?

2023. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt nem kene szakitani. Nem lehet osszehangolni a kettot es tobb idot tolteni a szulokkel? Akar a paroddal egyutt is.
2023. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás része, hogy kevesebb időt töltünk a szüleinkkel. Meg kell tanulni ezt kezelni, és jól beosztani az időt. Egy jól működő kapcsolatot nem dobnék el. Fontosak persze a szülők is, de a párkapcsolat is.
2023. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem: miért is nem fér el a párkalcsolat, meg a szülői kapcsolat egymás mellett? A legtöbb normális ember teljesen kiegyensúlyozottan kezeli a kettőt egymás mellett.
2023. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne ezért szakítani?

24/7-ben vagy a szüleiddel?

2023. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!