Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miért csinálta, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta, miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel majdnem egy éve szakítottunk, én pár hónapja szerettem volna újrakezdeni, ő csak barátnak akart. Ezek után nem kerestem, tiltottam mindenhol, elkezdett alakulni most egy kapcsolatom. Erre több hét elteltével felhívott este tízkor, én hülye meg felvettem. Elmondta mekkora szemét vagyok, hogy tiltottam mindenhol, hogy amúgyis mennyire rossz volt velem, és hogy van új párja és mennyivel boldogabb vele. Ja meg hogy ne reménykedjek az újrakezdésben, mondta ezt úgy, hogy eleve nem is kértem már. Mindezt egy órán keresztül, majd kinyomott. Ezzel mi volt a célja? Egyébként közös ismerősünktől tudom, hogy tényleg van másfél hónapja új pasija, tehát ez nem csak kamu, hogy féltékennyé tegyen. Kilenc évet voltunk együtt. De nem értem, ez mire volt jó neki, ha már ő is továbblépett meg én is.
2023. ápr. 20. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem lépett tovább, de most jólmegaszonta neked. Foglalkozz a saját dolgoddal nyugodtan.
2023. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Hát ezt megkaptad 😂😅

Tipikus női viselkedés, hogy azért csak neki jusson az utolsó szó....ne foglalkozz vele, inkább meríts belőle, hogy vannak emberek akiknek a te életed izgalmasabb mint a sajátjuk.

2023. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy van neki valaki, nem azt jelenti, hogy fejben is továbblépett. Tök egyértelmű, hogy most ő akarná visszacsinálni, aki valóban olyan boldog, az nem azzal foglalkozik, hogy az exe orra alá dörgölje az új kapcsolatát.
2023. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked kellett volna kinyomnod. Amúgy ő az aki nincs túl az egészen
2023. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, kérdező, azt én se értem, miért hallgattad ilyen hosszasan. Én megmondtam volna, hogy nem akarok már semmit, van alakulóban új, örülök, ha neki is, legyenek boldogok, és telefon letesz.
2023. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Eleg gyerekes a baratnod, sajat magat jaratta le. Akit nem erdekel a masik, sz nem hivogatja. Zavarja, hogy van valakid, ennyi. Minek hallgattad egy oran keresztul?
2023. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tiltod le? Probléma megoldva. 🤷‍♀️
2023. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!