Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg megváltoztam volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megváltoztam volna?

Figyelt kérdés

Fiatal koromban eléggé dagi voltam, az egyetem alatt mégis találkoztam egy lánnyal aki elfogadott olyannak amilyen vagyok. Nem érdekelte, hogy eléggé túlsúlyos vagyok, (Persze Ő sem egy szupermodell), inkább átlagos külső szemmel nézve. A testi előnytelenségem mindig próbáltam a belsőmmel ellensúlyozni. Boldog voltam vele. Önbizalmam lett miatta, a sulit is miatta tudtam befejezni(mindig mellettem állt), nagyon sokat köszönhetek neki!

Három évvel ezelőtt elkezdtem edzeni, aminek Ő nem örült, nem is értettem, hogy miért. A kilók hirtelen elkezdtek olvadni rólam. Most már ott járok, hogy olyan testem van amire mindig is vágytam. A helyes táplálkozásnak és edzésnek köszönhetően, tényleg jó pasi lettem.(Semmi egoizmus nélkül). A munkahelyen is sok nő észrevette, azonban legbelül én mindig észben tartottam, hogy egyetlen egy nő volt, aki felfigyelt rám akkor is, amikor hordtam azt a háj réteget, a barátnőm.

Soha nem csaltam meg, pedig lett volna rá lehetőségem. Olyan nők jönnek oda néha hozzám egy-egy baráti iszogatás alkalmával, akikre a barátok kivétel nélkül 10/10-et adnának. Én mégis hű voltam.

Gyakran mentünk vacsorázni, kirándulni, terveztem mindig a programokat. Éreztetni akartam vele, hogy én továbbra is csak Őt imádom, és nem hagyom el semmiért.

Ezzel párhuzamosan mégis elkezdtem érezni, hogy távolodunk.

Eljutottunk arra a szintre, hogy hiába akarok bármit, Ő nem akarja, sokat kell dolgoznia elvileg(ugyanaz a munkahely, ugyanaz a feladatkör.. a múltban mégis volt rám ideje), régen nagyon rávolt pörögve a gyerek témára, fél éve teljesen elzárkózott magától a témáról való beszédtől is.

Szexuális életünk is kimerült abban, hogy este beadta, hogy fáradt, értsem meg, hogy ez egy ilyen időszak, örülnöm kellett a heti 1 alkalomnak.. Ahogy észreveszem neki az is sok volt..

Régen napi 1 volt minimum, és rengetegszer kezdeményezett.

A sok előtörténetet félretéve, 1 hónapja ahogy hazaértem már otthon volt.

Odamentem, megakartam puszilni, és komor arccal közölte, hogy Ő már nem bírja ezt tovább. Véget akar vetni a kapcsolatnak. Megváltoztam, rossz irányba.

Bennem az ütő is megállt, bár számítottam már rá, hogy valamikor úgyis ez fog következni.

Már bevolt csomagolva minden cucca, mint kiderült aznap nem ment dolgozni, hanem pakolt. Ahogy ezt elmondta, fogta is a cuccát, és haza költözött.

Hiába hívom nem veszi fel 1 hónapja. Az anyja küldött egy sms-t, hogy fogjam fel, hogy vége. Majd jön az apja, és az anyagiakat megbeszéljük. Többet ne keressem.

A múlt héten jött az apuka, akivel elég jóba voltam. Annyit mondott, hogy nem tudja mi van a lányával, Ő is sajnálja, nem érti ezt az egészet. A felesége(volt párom) anyja neki se mond el semmit.

A házban 50-50%-ot mondtam, mert fair akartam lenni vele.

Még mindig nem értem ezt az egészet, mint egy rossz film. Soha nem éreztettem vele, hogy Ő rosszabb lenne nálam, többet foglalkoztam vele, mint az elején. Mit rontottam el..


Félek, hogy nem találok mégegy olyan lányt, akiben ennyire mélyen megbízhatok. Nála tudtam, hogy tényleg a belsőmért van velem, és akár az életemet is rábíztam volna. Belül ugyanaz a kedves gyerek maradtam, csak a külsőm változott meg..


26/F



#elhagyás #megváltozás #hogy kezdjem újra? #miért csinálta? #bármit megtettem volna értem #minden csak érte volt
2016. aug. 24. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ugy koltozott haza,hogy nincs is alakuloban senki massal kapcsolat,akkor is valszeg kiszeretett beloled.Amugy feltekeny volt? Nem tudom,az is lehet depresszios,mert irtad csak te torodtel magaddal o nem akart es meg az sem volt inyere,h valtoztattal.Ha igaz amit leirtal akkor ne hibaztasd cseppet se magad. Valami lelki gondja lehet,de nem te vitted bele hanem maga,vagy hajlamos ilyesmire esetleg orokolte.Fura sztory az biztos.Gondoltam arra is hirtelen nem e a csaladja mondta h menjen haza. Amugy mindent megtudtatok beszelni? Egeszsegugyi gondkai sincsenek, nogyogyaszati v barmi,pl nem e kiderult olyan h nem lehet babaja? Ezek csak feltetelezesek persze,azert ha vege is tartozik annyival h megmondja mi volt a problema. Uljetek le es beszeljetek at dolgokat,ha utoljara akkor is.
2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt kezdődik a suli és vége lesz a kamu sztoriknak.
2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sorry bro, együtt tudok érezni veled sajnos. Nincs mit tenni el kell fogadni, idővel könnyebb lesz..
2016. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szomorú a történted kérdező, de az a helyzet, hogy a volt barátnőd szemszögét is látnunk kellene... úgy értem a leírásod alapján egyértelműen az a válasz, hogy nem, nem változtál - hiszen te ezt mondod nekünk. Ugyanakkor nem hinném, hogy a barátnőd csak úgy kitalálta, nyilván van alapja annak, amit mondott. De mivel te ezt nem látod, mi pedig csak azt látjuk, amit te, ezért mi sem látjuk, és nem igazán tudunk "okosat mondani"...

Mindenesetre egy őszinte beszélgetést azért megérdemelnél a volt barátnődtől...

2016. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, féltékeny volt egy picit. Azonban soha nem adtam rá okot. Nem is gondoltam rá, hogy ez hatalmas válságot okozna benne. Párszor feljött, amikor összekaptunk, de amilyen gyorsan jött, úgy ment.

Problémákról nem beszélt nekem. Amikor kérdeztem, mindig azt mondta, hogy minden rendben. Átlagos napja volt, stb.

A terelő szövegek..

Köszönöm! Lehet elmegyek a munkahelyére, eddig tűrtőztettem magam, nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni a kollégái előtt, de ez akkor is annyira váratlan, és nem értem.


#2 Én is nagyon remélem! Akkor talán az ilyen kommentelők is visszaülnek a suli padba, és csak normális válaszok jönnek!

Sokkal jobb dolgom is van, mint történeteket kitalálgatni, és azzal szórakoztatni az embereket.


#3 Köszi hármas. Tudom, hogy vége, mivel Ő az a makacs fajta, amit elhatároz annak úgyis úgy kell lennie, nem szokott tágítani. Csak eléggé fáj.. a barátok hülyének néznek, hogy miért nem keresek mást. Nem értik, hogy mi nálam ez a magas fokú megbízási feltétel, stb. A régi tstemből hoztam ezeket a félelmeket, gátlásokat és fontos számomra a belső, mert voltam a másik oldalon is.

2016. aug. 24. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Probléma van csikánó? :D


#2

2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet neked meg a "barátaidat" kéne lecserélni...
2016. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!