Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Törték már össze a szíveteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törték már össze a szíveteket?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek, hogy hogyan és hogy azóta sikerült e már feldolgoznotok?


Velem Hétfőn szakított a barátnőm és azóta minden olyan értelmetlennek tűnik és kilátástalannak... bármikor amikor eszembe jut, mindig könnybe lábad a szemem és annyira fáj a hiánya, hogy az valami hihetetlen.. Ez szerintetek el fog múlni valaha? 24/F



2023. ápr. 21. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
18%
Szerintem elmúlik. Pár nap alatt.
2023. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de mindig én szakítottam.
2023. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, max hiszti volt hogy nem az enyém az a jó test, de rájöttem hogy ez szív összetörés
2023. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is pár nap alatt, de biztos el fog múlni. Nekem volt ami évekig fájt, de azután megismertem valakit aki mérföldekkel jobb volt mint aki miatt előtte búslakodtam olyan sokáig.

Adj egy kis időt magadnak, utána ha jobban vagy, kezdj ismerkedni. Jobb lesz idővel. 🙂

2023. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4: koszonom a kedves szavakat. De ő tenyleg egy olyan lany, akinel jobb nem hiszem hogy van a foldon… es nem a kulsojere gondolok. Annyira szeretem még mindig es annyira hianyzik, hogy mast sem tduok csinalni csak ra gondolni… ugy ereztem, hogy ő a masik felem. Mar egyutt megterveztuk az eletunket es erre ez tortenik… :( olyan mint egy rossz alom, amibol fel akarok ebredni..
2023. ápr. 21. 09:34
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Igen, de nem szándékosan, nem a másik fél hibája volt, csak szerencsétlenül alakult az élet:D


Szerelmes lettem egy srácba, akinek időközben kiderült, hogy barátnője van.

Mondjuk azt, hogy haverok voltunk, nagyon jól megértettük egymást, rengeteg közös volt/van bennük, okos, intelligens, vicces, számomra kb. a tökéletes ember volt.


Volt egy két enyhén félreérthető gesztusa, de sose olyan ami átlépne egy határt, valszeg észre se vette csak én vagyok erre kiélezve.


Aztan külföldre költöztek a csajjal. Aztán később én is majdnem ugyanott kötöttem ki, de nem miatta, hanem teljesen más miatt:D


De amikor elment akkor azt hittem belepusztulok a hiányába. De ebből is ki lehet lábalni, ahogy a szakítás utáni fájdalomból is. Csak sok idő és sok élmény kell.

2023. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6: uh oszinten sajnalom :(. Remelem azert mar azota jobban vagy es sikerult felallnod. De nezd a jo oldalat, legalabb a srac sosem mondta, hogy szeret es sosem terveztetek meg elore egyutt az egesz eleteteket …


Azt megkerdezhetem, hkgy neked mennyi ido kellett mig ebbol a fajdalombol ki tudtal jonni?

2023. ápr. 21. 09:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első barátom. Nagyon naiv voltam, 18 éves, a csillagokat lehoztam neki az égről. 2 évig voltunk együtt, aztán megcsalt egy barátnőmmel. Mikor kiderült, még én voltam a hibás, mert ha én még mindig izgalmas lennék, nem kellett volna félre mennie... Szegény pára!

Feldolgoztam már régen, de soha többé nem szerettem senkit annyire naivan és minden bizalmammal, mint őt.

2023. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az első szerelem ilyen, sőt minél több csalódása van az embernek annál inkább kevésbé tud bizni és szeretni
2023. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8: nagyon sajnalom… :( gondolom akkor azota egy baratodat sem tudtad annyira szeretni mint az elsot. Egyebkent en is ettol felek. Hogy ha barmikor is tul tudnek lepni az exemen, akkor nem thdom, hogy kepes lennek e legalabb annyira szeretni a kovetkezo tarsam mint az elsot …
2023. ápr. 21. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!