Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Milyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Milyen az a férfi aki megdobogtatja a szíveteket?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságok egyaránt érdekelnek.Mi számít, mi a fontos?

Most nem a hosszú távú kapcsolatra megbízható, meg hasonlók érdekelne, hanem azok amiktől izzik a levegő, elcsuklik a hang, amire azt mondjátok, hogy aztamindenit:)


2018. márc. 7. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél magasabb jóság, lényegi fejlettség
2018. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső: nem tudom, a lényeg, hogy legyen a kisugárzásában valami olyan, ami megfog. Hiába írnám le, hogy pl. sötét haj, sötét szem, ezek nekem régen nagyon bejöttek, mert ennek ellenére az exem és a jelenlegi párom is szőke, kék szemű...


Belső: intelligens!!!, figyelmes, erős, gyakorlatias, ugyanakkor velem gyengéd és udvarias. Ilyesmik.

2018. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sötét, kicsit hosszabb haj, sötét öltözék, sápadt bőr. Szemüveg. Szemüveg fétisem van.
2018. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

A barnák jönnek be jobban (szem és hajszín) , 180 cm körüli, izmos de nem túl izmos. Jóképű, sármos.

Intelligens, jó humorú, ne unatkozzak mellette, talán ez a legfontosabb. A határozott férfias kisugárzás szintén a gyengém, ezt jobban nem tudom megfogalmazni. Egyetlen ilyen férfival hozott össze a sors, életem szerelme, a lányom Apja.

2018. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Sosem tudtam konkrét leírást adni az ideálomról.

Ismerek egy férfit, aki viszont az volt, már abban a pillanatban amikor megismertem, csak nem tudtam róla.


Nem vagyok olyan, aki szimplán a külsőtől hanyatt vágja magát, akármilyen jóképű is az adott férfi.


Az a pasi számomra tökéletes, már amennyit megismertem belőle.

Magas (bár ez nálam sosem volt kritérium), vékony de sportos testalkat, mély hang, barna szem és haj.

Mindig vigyorog, laza stílusa van, könnyen lehet vele beszélgetni, egyszóval jól össze van rakva. 25N

2018. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pozitív hozzáállás, akivel minden együtt töltött perc élmény. Spontaneitás, vidámság, valami olyan megfoghatatlan dolog, amitől azt érzem mintha mindig is ismertük volna egymást. Nem kell megjátszani magam előtte, felszabadult lehetek.

Aki ezt kitudja hozni belőlem, ott a külső jegyek nem igazán számítanak. Bár tegyük hozzá, általában sötét haj és sötét szemű férfiakra volt eddig jellemző. :)

2018. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Külsőre a sportos test számomra adu ász, minden más nekem személy szerint huszad rangú. Komolyan, lehet csúnyább arcú, csálé fogú, fülű, ha jó a teste én egyből nedvesedek. De összeségében a külső kevés, a belső tulajdonságai vonzanak egy férfinak.


Párom például úgy tud nézni rám, hogy zavarba jövök tőle, van benne valami szexi férfias vágy, de közben játékos is, és imádom. Ahogy megölel, kísér, bemutat mindenhol, hogy én vagyok A Barátnője, az valahogy különleges, nem csak ilyen odavetett böfögés, hogy "ez a nőm" , hanem, én vagyok A Nő az életében. És ezt nem megjátsza, hanem magától jön, neki tényleg különleges vagyok, ettől érzem jól magam mellette.

2018. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Külső: sportos, akár mackós is, akihez jó odabújni, minden gondot elfelejteni, ha a karjába zár

Belső: értsen a nők nyelvén, lehessen vele jókat nevetni, tisztában legyen a világgal

2018. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsőt nem tudok írni, mert az nagyon változó. Nincs recept.

Általában olyan férfiak váltjak ki belőlem a tüzelő üzemmodot, akik nagyon magabiztosak, lehengerlőek, szinte levetkőztetnek a tekintetükkel, sikeresek (valamiben), tudják, mit akarnak. Külsőre ettől függetlenül lehet, jóképű, átlagos, túlsúlyos... Mármint nyilván valamennyire számít, de a lényeg, hogy összhangban legyen a személyiségével, ne legyen igénytelen.

Egyébként az ilyen tipikus "csak szex" pasik esetemben általában nárcisztikusak, a fenti tulajdonságokkal. A szex izgalmas velük, kapcsolatra sosem kellenének. 25/L

2018. márc. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!