Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védenétek meg a szívete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védenétek meg a szíveteket, ha tudnátok, hogy van valami gyengétek (pl. Bókok, ajándék stb), és nem akartok olyan emberbe beleszeretni, akivel nem akartok párkapcsolatba kerülni egyébként?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 10:54
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Emlékeztettem magam, hogy ő is csak ember. A lába neki is büdös egy egész napos bakancsviselés után. Az ő gatyája sem illatosabb másénál. Mindent elképzelek magamban, ami olyan, hogy a nőknek kiábrándító, de elsőre nem lehet látni. És miután rájöttem, hogy ő is ember és ugyanolyan mint bárki más, meg is tört az illúzió.


Az ember először a szerelembe lesz szerelmes. Egy illúzióba, nem egy valós személybe, még akkor sem ha épp az a személy udvarol nekünk. Így csak az illúziót kell porrá zúzni és már nincs is akkora hatalma feletted.

2017. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pl. az agyammal, de sokaknak enélkül kell megoldani
2017. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyívben elkerülném.
2017. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schamuelson ***** válasza:

Napjában többször végiggondolom az észérveket, amik ellene szólnak. Meg igyekszem elkerülni azokat a helyzeteket, amik közelebb hoznának hozzá.

Noblesse Oblige, az 1-es hozzászólásod második bekezdését alkalomadtán idézni fogom. Nagyon találó gondolat.

2017. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!