Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valami jó tipp, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó tipp, hogy lehet valakit végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, akivel együtt voltuk néhány hónapot, és fél éve ő szakított velem. Sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy sűrűn láthatom, mivel szomszédom is, elköltözni nem szeretnék ezért, mert nem albérletben lakom.

A szakítás után nem könnyítette meg a dolgom, azért dobott, mert nem voltam vele elég jó szerinte, tajtékzott, hogy mennyire csalódott bennem, meg lehordott mindennek, hogy kétségeim se legyenek, mennyire szar alak vagyok. Ez azért megviselt, mert értem én, hogy megszűnt a szerelem, de nem tettem vele semmi durva dolgot. Utána meg még ő keresgetett, hogy beszélgessünk (de persze jó neki egyedül, ne értsem félre), pár hónapig ment ez, én nyilván reménykedtem, mert én még szerettem. Utána volt szünet, talált mást (nyilván nem mondta), de mikor annak is vége volt, megint írogatott. Én meg belementem eleinte. Végül már kiálltam magamért, hogy ne játsszon velem, ha nem kellettem, miért kell itt tenni a szépet meg szórakozni. Kihasználni, hogy meghallgatom ezek után is a dolgait.


Úgy gondoltam, ha lerázom (akár kicsit durvábban), talán megszűnik az agyalás is. De nem sikerült, sőt most kifejezetten rosszul vagyok. Kattognak a fejemben a régi történések, sértések, beragadt valami. Pedig én már nem akarom őt, mert leírta magát azzal a viselkedéssel előttem, ahogy szakítás után viselkedett (néha igen durva volt, részleteket most nem írok). Rosszkedvű vagyok, bizalmatlanabb a férfiakkal, mint bármikor, és cseppet sem érzem, hogy tudnék egy új kapcsolatba fogni így. Pedig tudom, hogy az tudna igazán segíteni, ha lenne egy új, pozitív dolog az életemben.


Köszönöm, aki elolvasta a regényt, 1-2 tipp jól esne, hogy mit lehetne még tenni ilyen esetben, hogy ne kattogjak. Az olyan dolgok megvannak, mint hobbik, sport, de amikor itthon vagyok egyedül, rám tör ez a fullasztó érzés.



2023. ápr. 22. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni másokkal, hátha lesz egy normális, szimpatikus férfi, akivel összejöhetzsz.
2023. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyian benézik. Nyilván nem egy olyan ember hiányzik aji kihasznál szórakozik veled, hanem csak vki hiányzik akivel elvagy és mrlletted is van.

Ezt annyian rávetítik inkompetensekre.

Ne ilkuziokat akarj kivetíteni másokra és abban élni.

Hanem a reált nézd.

Nekem is ugy hiányzik az exem hogy vele pl tök jó hétvégèim voltak, rengeteget beszélgettünk nevettünk, elmászkáltunk mindenhova. A neten meg csak ilyen joreggel mizu barmokat találok akikkel nemhogy nevetgélni de beszélgetni se lehet annyira üresek. Személyesen meg végképp csak azt nézném mikor van már vége a randinak egy értelmi szegény antiszocializálttal.

Teljesen le van tisztulva hogy nem az exem hiányzik ma sem, aki megalázott meg stb is, hanem egy helyes pasi akivel jól érezzük együtt magunkat, nevetünk, szines a hétvége is.

Felhivhatnám az exet ugyan jönne is, de tudom később megint mi lenne az egészből.

Keresem keresem azt a valakit, de szerintem most is egyedül leszek:(

2023. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: nekem se ez hiányzik, sőt, ezért szeretném végre magam mögött tudni az emlékeket is. Ugyan miért hiányozna, ha képes volt ilyen megalázó módon viselkedni több soron. De ezek a rossz emlékek állandóan gyötörnek, igazából így a jó időszakot is felülírta a fejemben.
2023. ápr. 22. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi agy kb mint a pc.

Ha törlöd is a memoriát a rendőrség pl akkor is vissza tudná nyerni az adatokat a merevlemezekről mert byomokat hagynak(az emberekben érzelmi lenyomatokat)

Ezt ugy lehet megoldani, hogy ujabb es ujabb adatokkal irod tele. Igy ha az is törölve van a lenyimatok már egy kész káosz lesz, az adatok nem nyerhetők vissza, minél többször van átírva.


Tehát érzelmi lenyomatokat ugy lehet törölni ha mástól minél több ujabb es ujabb érzelmi lenyomatod lesz. Nem érdekes hogy csak az utolsó exek után sír mindenki? Az utolso elotti meg az előtti meg már nem is érdekes annyira?


Tehát egy pasit egy másikkal (másik jópasival aki megfog)lehet a legkönnyebben elfelejteni.

2023. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*ja nyomokat hagynak
2023. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem felejteni kell, feldolgozni. Sok-sok beszélgetés önmagaddal + az idő ami segíteni fog. Addig ne is ismerkedj amíg úgy érzed hogy nem vagy rendben, mert borítékolható hogy ismét rosszul választasz.
2023. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek akár 5 évig sincs senkije annak 5 ev mulva is olyan mintha tegnap szakitottak volna.
2023. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit azért nem értek egyet ezzel a felülírással, mert utána jött egy pasi az életembe, igaz, jeleztem neki, hogy nem a legjobb időszakomban talált be és nem ígérek semmit. Ennek ellenére próbálkozott nálam, mégis úgy éreztem, ez nekem nem megy, valahogy be volt zárva a szívem, a másik pasi durva mondatai kavarogtak a fejemben folyton. Pedig relatíve több ideig próbálkoztam ezzel a másikkal, de aztán befejeztem vele, mert ő meg kezdett érzelmeket táplálni, úgy meg már nem volt valami fair. Na aztán hiába volt ez frissebb, mégse ő jut eszembe. Pedig titkon reménykedtem akkor ebben, aztán meg még egy másiknak is sikerült csalódást okozni...
2023. ápr. 22. 19:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!